داخلی     خبر     سیاست
بسیج در بسیاری از رویدادها جامعه را پالایش کرد/نقش مؤثر بسیج در مناطق محروم
  رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری گفت: بسیج در مناطق محروم در زمینه بهداشتی و عمرانی اقدامات و خدمات بایسته‌ای را انجام داده است.
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۷
کد مطلب : 72024
بسیج در بسیاری از رویدادها جامعه را پالایش کرد/نقش مؤثر بسیج در مناطق محروم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری با توجه به نقش بسیج در در زمینه سازندگی، خدمت‌رسانی و امنیت کشور اظهارداشت: امام راحل به عنوان معمار انقلاب اسلامی ابتکارات ارزشمندی را از خود برجای گذاشتند که یکی تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دوم تثبیت ارتش با اصلاح آن توسط سازمان عقیدتی سیاسی و سوم ایجاد بسیج بود.

اکرمی با بیان اینکه بسیج توانست دفاع از نظام را به تک تک خانه‌ها ببرد و همه افراد را در آن ذی‌نقش کند، تصریح‌کرد:‌ به برکت بسیج توانستیم خیلی ملزومات را به جبهه‌ها ببریم.

وی بر همین اساس به نقش موثر بسیج در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی اشاره و اضافه‌کرد: در بسیاری از جاها بسیج نقش بسزایی ایفا کرد، به ویژه در رویدادهایی که ناگهان در تهران یا کلان‌شهرها رخ می‌داد بسیج به صحنه می‌آمد و پالایشی را در جامعه به وجود می‌آورد.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری در پایان خاطرنشان کرد: همچنین بسیج در مناطق محروم در زمینه بهداشتی و عمرانی و امثال اینها اقدامات و خدمات بایسته‌ای را انجام داده است و در زمانی که زلزله رخ می‌دهد یا حوادث غیرمترقبه دیگر نقش موثر خود را ایفا می‌کند.