داخلی     خبر     انديشه
تدارک ویژه جمکران برای نمایشگاه کتاب تهران
  خادمان مسجد حمکان با لباس فرم از غرفه‌های نمایشگاه کتاب بازدید کرده و با اهدای گل و شیرینی به غرفه داران و سایر ناشرین ایام نیمه شعبان را تبریک بگویند.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۵
کد مطلب : 66535
تدارک ویژه جمکران برای نمایشگاه کتاب تهران
به نقل از مسجد مقدس جمکران، دکتر حسنی، مدیرانتشاارت این مسجد با اشاره به همزمانی برگزاری نمایشگاه کتاب تهران با ایام نیمه شعبان، به تشریح برنامه‌های انتشارات کتاب جمکران در این نمایشگاه پرداخت و اظهار کرد: براساس قواعد نمایشگاه مبنی بر اینکه کتاب‌هایی که عرضه می‌شوند باید مختص چهار سال اخیر باشند، حدود ۲۴۰ تا ۲۵۰ عنوان کتاب را عرضه کرده ایم.

وی افزود: امسال با توجه به مصادف شدن نیمه شعبان با ایام نمایشگاه هم در سرای اهل قلم و هم در سالن یاس نشست‌هایی با موضوعات مهدویت و بحث‌های مربوط به ادبیات دینی و مهدوی برگزار می کنیم.

مدیر انتشارات کتاب مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: اتفاق دیگری که امسال در نمایشگاه داریم حضور نویسندگان کتاب های منتشرشده در انتشارات جمکران در کنار دیگر نویسندگان در غرفه است.

حسنی در ارتباط با بحث غرفه و غرفه آرایی اظهار کرد: ما در این رابطه تلاش می‌کنیم تا نشر جمکران درحد خود بدرخشد و باعث شود عطر مهدویت در فضای نمایشگاه پراکنده بشود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در نظر داریم خادمین مسجد با لباس فرم از غرفه‌های نمایشگاه بازدید کرده و با اهدا گل و شیرینی به غرفه داران و سایر ناشرین ایام نیمه شعبان را تبریک بگویند تا بتوانیم در این ایام مبارک نام و یاد امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) را در بزرگترین نمایشگاه کتاب کشور طنین انداز کنیم.