داخلی     خبر     بین الملل
وزیر جنگ صهیونیست‌ها خبر داد
طرح تل‌آویو برای ساخت 2500 واحد مسکونی جدید در کرانه‌باختری
  وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت هفته آینده طرحی برای ساخت 2500 واحد جدید در کرانه باختری را تصویب می‌کنند که کار ساخت 1400 واحد از آنها فورا آغاز می‌شود.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۶
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم صهیوینستی امروز (پنجشنبه) از طرح ساخت چند هزار واحد جدید در شهرک‌های کرانه باختری خبر داد.

لیبرمن در توئیتر خود با اعلام این خبر نوشت: «هفته آینده (در جلسه کابینه) طرح ساخت 2500 واحد مسکونی جدید در شهرک‌های کرانه باختری را تصویب می‌کنیم که کار ساخت 1400 واحد از آنها بلافاصله شروع خواهد شد».

وی در ادامه با تاکید بر تداوم ساخت‌وساز و اسکان شهرک‌نشینان صهیونیست در کرانه باختری، افزود: «ما ساخت‌وساز را در تمام کرانه باختری، از شمال تا جنوب، در شهرک‌های کوچک و بزرگ تصویب می‌کنیم. ما به اسکان در کرانه باختری و توسعه شهرک‌ها ادامه می‌دهیم».

تداوم طرح‌های رژیم صهیونیستی برای ساخت شهرک‌های بیشتر در کرانه باختری در حالی ادامه دارد که پیشتر شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه 2334 در محکومیت و توقف فوری شهرک‌سازی‌ها در اراضی خصوصی فلسطینیان را تصویب کرد.

همه شهرک‌های صهیونیستی طبق قوانین بین المللی غیرقانونی هستند اما تل‌آویو به درخواست‌های مطرح شده مبنی بر توقف گسترش شهرک‌سازی در اراضی اشغال شده فلسطینی بی‌اعتنایی می کند.

 

انتهای پیام/138