داخلی     خبر     انديشه
نگاهی نو و قاعده مند به مباحث مهدویت در «درسنامه مهدویت دانشجویی»
  درسنامه مهدویت دانشجویی با نگاهی نو و قاعده‌مند به مسائل پیرامون مهدویت و آخرالزمان در ۴ عنوان ازسوی واحد پژوهش و انتشارات فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد تدوین و تنظیم شد.
Share/Save/Bookmark
شنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۲
کد مطلب : 60379
نگاهی نو و قاعده مند به مباحث مهدویت در «درسنامه مهدویت دانشجویی»
به گزارش آینده روشن، درسنامه مهدویت دانشجویی دارای ۲۲ فصل در قالب ۳ جلد و ۸ بخش در جلد چهارم از سوی واحد پژوهش و انتشارات فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد تدوین و تنظیم شده است.

ضرورت پرداخت به مباحث مهدویت، امام مهدی در قرآن، منویات مقام معظم رهبری و … عنوان جلد اول، معرفت امام غائب، وظایف منتظران، شرایط و علائم ظهور، حکومت امام زمان(عج) و … عنوان جلد دوم، جوان و مهدویت، منجی در ادیان، دشمن شناسی و … عنوان جلد سوم و مهندسی فرهنگی مهدویت عنوان جلد چهادم این درسنامه را تشکیل می دهد.

اول، مجموعه کامل و جامع و خلاصه برای دانشگاهیان و طلاب است تا در دوره های آشنایی با امام عصر(عج) و مهدویت مورد استفاده قرار گیرد، همچنین داشتن نگاهی نو و قاعده‌مند مسائل پیرامون مهدویت و آخرالزمان به ویژگی های این درسنامه افزوده است.

از ویژگی های دیگر مهم این درسنامه قابل فهم بودن آن برای عموم علاقه مندان است. لازم به ذکر است زمانی که تصمیم به تهیه درسنامه گرفته شد نیاز به یک مجموعه کامل و جامعی برای دانشگاهیان در این زمینه و به این شکل حس می شد.

لازم به ذکر است، علاقه مندان می توانند برای تهیه دوره کامل درسنامه با تلفن ۳۴۱۶-۸۵۳-۰۹۱۳ روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)یزد تماس بگیرند.

شایان ذکر است، "درسنامه مهدویت دانشجویی" توسط واحد پژوهش و انتشارات فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد در فروردین ازسوی انتشارات سیمای خورشید روانه بازار نشر شد.

پایان پیام/ح