داخلی     خبر     سیاست
استاد دانشگاه خوزستان:
استراتژی غرب، وارونه نشان دادن ارزش ها در ایران است
  استاد دانشگاه خوزستان در همایش، از تلاش غرب در جهت وارونه نشان دادن ارزش های انقلابی و اسلامی در ایران خبرداد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۱۸
کد مطلب : 39076
استراتژی غرب، وارونه نشان دادن ارزش ها در ایران است

به گزارش آینده روشن، دکتر نوری منش از استادان دانشگاه های خوزستان در همایش جنگ رسانه ای و آخرالزمان که در تالار خورشید اندیمشک برگزار شد، گفت: کشورهای غربی با توجه به ضعف نظامی و استراتژی جنگ سخت،امروزه با وارونه جلوه دادن واقعیات و شایعه پراکنی از طریق رسانه ها، سعی در دور کردن مردم از ارزشها و اصول اسلامی دارند.
 
این استاد دانشگاه نیاز جامعه امروز را تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری دانست و تصریح کرد: توجه به بیانات ایشان در حال حاضر از ضروروی ترین امور است.

وی در ادامه به نمایش برخی فیلم ها و مستندات اسلام هراسی و ایران هراسی در رسانه های غرب اشاره کرد و گفت: غرب همواره تلاش می کند با مخدوش کردن چهره جمهوری اسلامی ایران در جهان و همچنین جلوگیری از دست یابی ایران به فناوری های پیشرفته از جمله دانش هسته ای از نفوذ اسلام در جهان خودداری کند.

دکتر نوری منش خاطرنشان کرد: دشمن با ترور نخبگان علمی این سرزمین قصد دارد به هدف شوم خود برسد، غافل از اینکه دانش هسته ای در ایران بومی شده است و با ترور چند دانشمند متعهد نمی تواند جلوی پیشرفت ایران را بگیرد.

قرائت آل یاسین،پخش کلیپ هایی با موضوع جنگ نرم و رسانه و نجوا با امام زمان (عج) و همچنین اهدای جوایز به فعالان قرآنی از دیگر برنامه های این نشست بود.
انتهای پیام/ن/3