نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » انديشه

رفع آسیب های اجتماعی با عمل به سیره نبوی

۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲:۳۱

استاد حوزه علمیه قزوین با بیان این که حضرت محمد(ص) تکمیل کننده مکارم و فضایل اخلاقی بود، بر ضرورت نهادینه سازی اخلاق نبوی در جامعه تاکید کرد و گفت: مسلمانان باید به سفارشات حضرت ختمی مرتبت (ص) عمل کنند تا به سعادت برسند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام مسعود انصاری، در جمع طلاب مدرسه علمیه مولاوردیخان گفت: امت پیامبر (ص) باید پیش قراول حرکت های دینی و اخلاقی باشد تا آموزه های ناب اسلامی در خانواده ها، مدارس، دانشگاه ها و جوامع نهادینه شود.

استاد حوزه علمیه قزوین با بیاناین که حضرت محمد(ص) تکمیل کننده مکارم و فضایل اخلاقی بود، بر ضرورت نهادینه سازی اخلاق نبوی در جامعه تاکید کرد و افزود: مسلمانان باید به سفارشات حضرت ختمی مرتبت (ص) عمل کنند تا به سعادت برسند.

وی بیان کرد: حضرت محمد (ص) برای امت اسلام، رهبری دلسوز، خیرخواه و غمخوار مسلمانان بودند و به فرموده قرآن، خود را در این مسیر به سختی انداخت.

حجت الاسلام انصاری بیان کرد: اگر سیره نبوی و سنن پیامبر (ص) به عنوان یک اصل در جامعه اسلامی نهادینه شود به یقین مشکلات و آسیب های اجتماعی برطرف خواهد شد.