داخلی     خبر    
مديركل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي استان مازندران:
نظريه‌پردازان انديشه اسلام منهاي امامت و ولايت دچار چالش جدي فلسفي مي‌شوند
  مديركل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي استان مازندران گفت: نظريه پردازان انديشه اسلام منهاي امامت و ولايت دچار چالش جدي فلسفي مي شوند و اعتقاد به غدير مبتني بر دنيايي از برهان قاطع در حوزه‌هاي كلامي، فلسفي و اجتماعي است.
Share/Save/Bookmark
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۷ ساعت ۱۸:۲۷
کد مطلب : 26683
نظريه‌پردازان انديشه اسلام منهاي امامت و ولايت دچار چالش جدي فلسفي مي‌شوند
به گزارش آینده روشن، محمداسماعيل امامزاده، مديركل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي استان مازندران در مراسم جشن بزرگ غدير در شهرستان نوشهر با اشاره به اين مطلب كه جريان سيال نبوت در پيوند با رحمانيت خدا دچار انقطاع نمي شود، گفت: اگر اين چنين بود، اسلام نيز به سرنوشت ساير اديان دچار شده بود.

وي افزود: اعتقاد به غدير مبتني بر دنيايي از برهان قاطع در حوزه‌هاي كلامي، فلسفي و اجتماعي است و شيعيان در طول تاريخ با بهره گيري از اين استدلال توانستند با حضور دشمنان جدي حيات ولايي خود را حفظ كنند.

مديركل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران با اشاره به هجمه‌هاي فرهنگي عليه شيعه خاطرنشان كرد: كارشكني‌هاي دشمنان شيعه و دست پرورده‌هاي رژيم سلطه در حاشيه خليج فارس در حال حاضر با بيش از سه هزار و 200 سايت به فرهنگ شيعه مي‌تازند و 250 نفر متخصص با اعتبار بالغ بر 300 ميليون دلار مأموريت دارند تا سايت هاي شيعيان را كه مروج فرهنگ امامت هستند را از دور خارج كنند.

وي با اشاره به اين مطلب كه نظريه پردازان انديشه اسلام منهاي امامت و ولايت دچار چالش جدي فلسفي مي شوند، افزود: گراميداشت ايام الهي نشان دهنده سلامت فكر و انتخاب راه صحيح در زندگي است و كساني كه عقل سليم دارند در جهت تكريم ايام الله اهتمام مي ورزند. 

محمداسماعيل امامزاده اظهار كرد: بخش قابل توجهي از تعظيم و تكريم اين ايام بايد مصروف افزايش يافتن قدرت تحليل و بصيرت جامعه شود، زيرا درصد قابل توجهي از تركيب كشور را جوانان كه نيازمند تفكر و بازشناسي انديشه هاي پيشروانه معارف ديني هستند، تشكيل داده اند.