داخلی     خبر     سیاست
بسیج دانشگاه الزهرا باید کانون ترویج و تبیین عظمت زن بر اساس شاخص‌های انقلاب باشد
  معاون سیاسی بسیج اساتید دانشگاههای تهران گفت: بسیج دانشگاه الزهرا که مزّین به نام حضرت زهراست باید کانون ترویج و تبیین عظمت زن در عصر حاضر بر اساس شاخص‌های انقلاب اسلامی باشد.
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۷
کد مطلب : 73843
بسیج دانشگاه الزهرا باید کانون ترویج و تبیین عظمت زن بر اساس شاخص‌های انقلاب باشد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری فارس، روح الله سلگی معاون سیاسی بسیج اساتید دانشگاههای تهران در مراسم معارفه ملوک خادمی اشکذری رئیس بسیج اساتید دانشگاه الزهرا(س) با بیان اینکه امام(ره) تاکید بر بسط بسیج داشتند، گفت: امروز در دهه چهارم انقلاب، بسیج مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و به پدیده ای در جهان اسلام و به ملجا مستضعفان تبدیل شده است.

وی ادامه داد: امروز حشدالشعبی ، فاطمیون و حزب الله لبنان با تفکر بسیج خواب سردمداران استکبار را به کابوسی تبدیل کرده اند.

سلگی تصریح کرد: در جهان اسلام و مکتب ما زن جایگاه ویژه ای دارد و با نگاه ابزاری غرب متفاوت است این ویژگی را در شعار «کربلا در کربلا می ماند اگر زینب نبود» مقایسه کنید. زن در مکتب ما جریان ساز و محور تحولات بزرگ است و بسیج دانشگاه الزهرا که مزّین به نام حضرت زهراست باید کانون ترویج و تبیین عظمت زن در عصر حاضر بر اساس شاخصهای انقلاب اسلامی باشد.