داخلی     خبر     بین الملل
تشدید بمباران صهیونیستی به نوار غزه و پاسخ موشکی مقاومت
  آینده روشن- درحالی که رژیم صهیونیستی حملات خود به نوار غزه را تشدید کرده است که مقاومت فلسطین به پاسخ موشکی خود به این رژیم ادامه می دهد و برای گسترش دایره حملاتش آماده است.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۰
کد مطلب : 76337
تشدید بمباران صهیونیستی به نوار غزه و پاسخ موشکی مقاومت
به گزارش آینده روشن ، اشغالگران رژیم صهیونیستی حملات خود به نوار غزه را از بامداد امروز(یکشنبه 15 اردیبهشت) با هدف قراردادن منازل مسکونی و پایگاه های متعلق به جنبش مقاومت اسلامی(حماس) و تخریب کامل آنها تشدید کردند.

این درحالی است که مقاومت فلسطین به اشغالگران صهیونیستی هشدار داد که قصد دارد که دایره حملات موشکی خود را گسترش دهد.

شاهدان عینی گزارش داد: جنگنده های صهیونیستی امروز یک گروه از جوانان در اردوگاه البریج را هدف قراردادند که در نتیجه آن دو جوان به شهادت رسید.

وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد: «محمود صبحی عیسی»(26 ساله) و «فوزی عبدالحلیم بوادی»(24 ساله) در بمباران اردوگاه البریج شهید شدند.

جنگنده های اشغالگران، به شمال، مرکز و جنوب نوار غزه حمله کردند و ساختمان ها و کارگاهها و پاساژهای تجاری هدف قرار دادند. این جنگنده های همچنین پایگاه سرایا القدس در بنی سهیلا را با دو موشک هدف قرار دادند.

این جنگنده های، حملات خود را با هدف قرار دادن مقرها و پایگاه های مقاومت در ساعت های بامداد امروز ادامه دادند و یک پایگاه مقاومت در غرب شهر غزه را بمباران کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کرد: از نیمه شب گذشته جنگنده های این رژیم 60 حمله به مناطق مختلف در نوار غزه انجام دادند. همچنین 180 موشک نیز از نوار غزه به سمت جنوب سرزمین های اشغالی شلیک شده است که گنبد آهنین، 100 موشک را رد گیری کرده است.

همچنین اشغالگران پرتاب 430 موشک از غزه به جنوب سرزمین های اشغالی از صبح شنبه تا بامداد امروز را رصد کردند.

تعداد شهدای حملات صهیونیستی از شب جمعه تا بامداد امروز به 10 نفر از جمله یک کودک شیرخوار رسیده است.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد: 17 فلسطینی در حملات رژیم اشغالگران زخمی شدند.

پایان پیام/141