داخلی     خبر     بین الملل
دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان:
حضور قاتلان مردم در انتخابات پاکستان نگران کننده است/ انتخابات باید شفاف برگزار شود
  حجت الاسلام والمسلمین ناصرعباس جعفری در یک کنفرانس خبری گفت کمیسیون ملّی انتخابات براساس کدام قانون به گروهک های غیرقانونی مجوز شرکت در انتخابات داده است؟!
Share/Save/Bookmark
شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۸
کد مطلب : 69263
حضور قاتلان مردم در انتخابات پاکستان نگران کننده است/ انتخابات باید شفاف برگزار شود
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از  خبرگزاری «حوزه» حجت الاسلام والمسلمین ناصرعباس جعفری دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان در یک کنفرانس خبری گفت: کشور در یک برهه ای حساسی قرار گرفته است و دشمن در مسیر برگزاری انتخاباتی آرام، مانع تراشی می کند و شهادت هموطنان در حوادث تروریستی اخیر نیز باعث تأسف است.

وی در ادامه این پرسش را مطرح کرد که کمیسیون انتخاباتی کشور براساس کدام قانون به گروهک های غیرقانونی مجوز شرکت در انتخابات داده است؟ زیرا حضور قاتلین هموطنان در انتخابات بسیار نگران کننده است و انتخابات باید شفاف برگزار شود.


وی افزود: باعث تأسف است که کسانی که با ترویج اندیشه تکفیری، در کشور رعب، وحشت، قتل و غارتگری راه انداخته اند به آنان مجوز شرکت در انتخابات داده شده است و باید گفت که سازمان های امنیتی و کمیسیون انتخاباتی کشور با این عمل به زخم های خانواده های شهدا نمک ریخته اند.


وی در ادامه گفت قتل سراج رئیسانی در مستونگ در حمله انتحاری را محکوم می‌کنیم و افرادی مانند رمضان مینگل سرکرده گروه تکفیری که رقیب سراج رئیسانی در انتخابات بود، مانند رمضان باید بازجویی شود.

وی افزود در همین منطقه مستونگ از یک دهه پیش افراد بی گناه شیعه به قتل رسیدند و جنازه ها در زمین ماندند و کسی نبود آنان را بلند کند و ما فریاد می‌زدیم که باید علیه این گروه ترویستی اقدام شود، اما دولتمردان اخم هم به پیشانی نیاوردند.

حجت الاسلام والمسلمین ناصرعباس جعفری اظهار داشت امروز این آزادی که به تروریست ها و تکفیری ها داده شده است باید تقاص آن را نسل های آینده ما پس بدهند، زیرا آن گونه که روشن است دولتمردان و شخصیت های سیاسی ما از سیاست های ضیاءالحق درس نگرفته اند.