داخلی     خبر     سیاست
پرونده «حقوق‌های نجومی» بسته نشده/ گزارش جامع تخلفات آماده شده است
  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: به هیچ عنوان پرونده حقوق‌های نجومی بسته نشده است و به زودی گزارش جامعی در این خصوص منتشر خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۳
کد مطلب : 71323
پرونده «حقوق‌های نجومی» بسته نشده/ گزارش جامع تخلفات آماده شده است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: با توجه به اینکه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به عنوان کمیسیون اصلی در مجلس پیگیر پرونده حقوق بگیران نجومی بوده است،‌ ما هم به عنوان یک نماینده و کسانی که دغدغه مند هستند این موضوع را پیگیری می‌کردیم.

وی افزود: البته به هیچ عنوان پرونده حقوق‌های نجومی بسته نشده است، آن زمان که ما پیگیر این موضوع بودیم خواستیم گزارش کاملی به ما ارائه کنند که بخشی از اطلاعات را دادند، البته آن گزارش کامل نبود و ما مجدد درخواست گزارش کامل تری کردیم.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کمیسیون بودجه مسئول پیگیری پرونده حقوق‌های نجومی بود چرا که اعداد و رقم بودجه در آن بود و پرداخت‌ها بر اساس آن انجام می‌شود.

پورابراهیمی با اعلام اینکه کمیسیون برنامه و بودجه قرار است گزارش جامعی آماده کرده و به ما ارائه کند،‌گفت: کمیسیون اصل نود به جهت تخلفات صورت گرفته در این رابطه و کمیسیون برنامه و بودجه به جهت اعداد و رقم دریافتی،‌ این موضوع را پیگیری می‌کند.

وی در خاتمه عنوان کرد که گزارش نهایی حقوق بگیران نجومی قرار است از سوی دو کمیسیون مذکور به زودی در اختیار درخواست کنندگان و افرادی که پیگیر این موضوع بودند،‌ قرار بگیرد.