داخلی     نمايه     انديشه
شماره جدید باران منتشر شد
  دویست و پنجمین شماره ماهنامه قرآنی، ادبی و هنری باران (ویژه نوجوانان) به همت سازمان اوقاف و امور خیریه منتشر شد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۵۵
کد مطلب : 55303
شماره جدید باران منتشر شد
به گزارش آینده روشن، شماره جدید نشریه باران با گفتار ها و مطالب خواندنی با محتوایی قرآنی، ادبی و هنری ویژه نوجوانان از چاپ خارج شد. 

در طلیعه این نشریه خاطره ای از رهبر معظم انقلاب با عنوان " مادرم هنرمند بود»  آمده است که خاطرات خود از مادر گرامیشان را در این نوشتار بیان کرده اند.

فوت شمع های زندگی»«رمضان، روز جهانی قدس»«دشمن بی رحم»«میوه های زیبایی»«شعر»«یک حساب ساده»«اعتماد به نفس»«میهمان کاخ سبز»«لذت پیدا کردن یک آشنای قدیمی»«دستمال به شکل گل»«بحث نکن»«قالیچه»«سید عباس بجنورد»«لبخند به یاد ماندنی»«دریایی های رنگین کمانی»«لباس چرک های سمبولیک»«آشنایی با کامپیوتر» و «استاد» از جمله داستان ها و مطالب آخرین شماره ماهنامه باران به شمار می آید.

«... بعد از غذای میهمانان غذای مخصوص معاویه را آوردند معاویه ظرف غذای خودش را برداشت و جلوی زرقاء گذاشت. من هر شب از این غذا می خورم این غذای مخصوص من امشب مال توست! زرقاء به اصرار معاویه قبول کرد اولین لقمه را که برداشت از لذت خوشمزگی غذا متحیر شد...» بخشی از داستان میهمان کاخ سبز بود که می توانید آن را در این نشریه بخوانید.

«... پدر خالد در حالی که اشک میریخت با بغض گلو گفت: ای جنایتکارهای بی رحم!هر کاری کنید ما از وطن خود بیرون نمی رویم اگر صدبار هم خانه مان را خراب کنید باز هم آن را می سازیم..» داستان کودکی فلسطینی به مناسبت پیشواز از روز جهانی قدس در این نشریه بود که بخشی از آن را از نظر گذراندیم.

شماره مرداد ماه نشریه باران در 52 صفحه و به قیمت 1000تومان از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه منتشر شده است.

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با پست الکترونیکی magazine.baran@yahoo.com مکاتبه نمایند و یا با شماره ۷۷۴۲۱۹۹ با پیش شماره ۰۲۵۱ارتباط برقرار کنند.

انتهای پیام/ن/۴۳