داخلی     خبر     انديشه
حجت الاسلام والمسلمین ملکی:
دشمنان هنوز مردم ما را نشناخته‌اند/ نسل جوان پای انقلاب ایستاده است
  معاون تهذیب حوزه با بیان اینکه دشمنان ما هنوز مردم ایران را خوب نشناخته اند، افزود: امروز بعد از گذر چهل سال از انقلاب اسلامی، مردم ایران به خصوص نسل جوان ما به میدان آمدند و تا انقلاب را به دست حضرت صاحب الزمان(عج) نرسانند، رها نمی‌کنند.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۵
کد مطلب : 67643
دشمنان هنوز مردم ما را نشناخته‌اند/ نسل جوان پای انقلاب ایستاده است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام والمسلمین ملکی با حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن در گفت‌وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه همانطور که رهبری فرمود ۲۲بهمن امسال، ویژه و تماشایی بود، گفت: حضور مردم، کم‌نظیر است و از حیث تراکم جمعیت، شبیه نهم دی سال ۱۳۸۸ است.
وی تصریح کرد: هرگاه مردم ایران احساس خطر کردند که دشمنان قصد ورود به زندگی و افکار آنان را دارند، با حضورشان بر علیه تفکر و هجمه غرب ایستادگی کرده و دشمن را ناامید کردند.
معاون تهذیب حوزه با بیان اینکه دشمنان ما هنوز مردم ایران را خوب نشناخته‌اند، افزود: آمریکایی‌ها و دشمنان فقط چندمسئله کوچک را می‌بینند و آن را به کل کشور تعمیم می‌دهند در حالی که امروز بعد از گذر چهل سال از انقلاب اسلامی، مردم ایران به خصوص نسل جوان ما به میدان آمدند و تا انقلاب را به دست حضرت صاحب‌الزمان(عج) نرسانند، رها نمی‌کنند.