داخلی     خبر     انديشه
برهانی‌فر:
شیعیان نسبت به غرض‌ورزی‌های دشمنان درباره مهدویت هوشیار باشند
  آینده روشن- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی البرز گفت: برخی غرض‌ورزی‌ها توسط دشمنان به‌منظور لوث کردن مهدویت در جامعه مطرح می‌شود که شیعیان باید نسبت به آن هوشیار باشند.
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۳
کد مطلب : 76193
شیعیان نسبت به غرض‌ورزی‌های دشمنان درباره مهدویت هوشیار باشند
به گزارش آینده روشن، محمدحسن برهانی‌فر ظهر امروز در جشن میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت ولی‌عصر(عج) با تأکید بر وعده الهی اظهار کرد: خداوند متعال وعده داده است که با ظهور منجی، جهان پر از عدل و داد خواهد شد و مسلمانان جهان عدل الهی را مستقر خواهند کرد.

وی درباره برگزاری سلسله همایش‌های موعود در ادیان که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار شده است، افزود: در این سلسله همایش‌ها مباحثه عمیقی میان ادیان و مذاهب مختلف اعم از زرتشتی، مسیحی، مسلمان و ... مطرح شد که با استقبال بسیار چشمگیر علاقه‌مندان همراه بود.
نیمه شعبان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با بیان روایاتی درباره دیدن امام زمان(عج) تأکید کرد: دیدن ایشان شرایطی دارد که در هر زمان و مکانی مقدور نبوده و برای هر مؤمن معتقدی نیز میسر نیست و متأسفانه گاهی شاهد این امر هستیم که مدعیان دروغین دیدن امام زمان(عج) در جامعه به سودجویی می‌پردازند.

برهانی‌فر با بیان این موضوع که بیان احساسات قلبی نباید وسیله‌ای برای به انحراف کشیده شدن دعاها برای امام زمان(عج) باشد؛ تصریح کرد: برخی اغراق‌ها، غلوها، توهمات و غرض‌ورزی‌ها توسط دشمنان به‌منظور لوث کردن مهدویت در جامعه مطرح می‌شود که شیعیان باید نسبت به آن هوشیار باشند.

وی درباره برخی از علائم ظهور و نکات مربوط به انتظار  افزود: ما نمی‌دانیم آن حضرت چه زمانی ظهور خواهند کرد، اما قراینی موجود است که امید ظهور ایشان را در دل‌ها زنده می‌کند و امیدواریم که شاهد ظهور حضرتش باشیم و در محضر ساحت مقدس امام و ولی عصر(عج) حاضر شویم.

به گزارش آینده روشن، در این مراسم معنوی که با برنامه‌های فرهنگی و هنری متعددی همراه بود، هدایایی به قید قرعه به حاضران اهدا شد.

انتهای پیام/141