داخلی     خبر     سیاست
آخرین روز کاری بازنشستگان هلال احمر تا عصر امروز/50 نفر خداحافظی می‌کنند
  معاون منابع انسانی جمعیت هلال احمر با اشاره به اعلام آخرین روز کاری بازنشستگان این جمعیت گفت: قانون منع بکارگیری بازنشستگان شامل همه سازمان‌ها و ستادهای این جمعیت در استان‌های مختلف حتی با سمت مشاور است.
Share/Save/Bookmark
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰
کد مطلب : 73745
آخرین روز کاری بازنشستگان هلال احمر تا عصر امروز/50 نفر خداحافظی می‌کنند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری فارس، بهرام غیبی معاون منابع انسانی جمعیت هلال احمر در ارتباط با اجرای قانون منع به کار گیری بازنشستگان در جمعیت هلال احمر اظهارداشت: این قانون شامل همه سازمان‌ها و ستادهای این جمعیت در استان‌های مختلف حتی با سمت مشاور نیز شده و پایان کار همه بازنشستگان به همه استان‌ها ابلاغ شده است.

وی افزود: از یک ماه پیش اجرای این قانون در جمعیت هلال احمر آغاز و بخشنامه‌های لازم تهیه شده است.

وی با اشاره به اینکه رئیس جمعیت هلال احمر مشمول این قانون نیست، گفت: ولی ۵ نفر از دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان های مختلف در این جمعیت مشمول این قانون شده و امروز آخرین روز کاری آنها به شمار می‌آید؛ در کل ۵۰ نفر از مدیران ومسئولان و کارمندان جمعیت هلال احمر از این سازمان خداحافظی خواهند کرد.

غیبی با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر تابع قوانین است، گفت: رئیس جمعیت هلال احمر پیگیر قانون منع به کارگیری بازنشستگان بوده و از پنج‌شنبه هفته گذشته پایان کار بازنشتگان آغاز و تا پایان وقت اداری امروز نیز به اتمام می‌رسد.