داخلی     خبر     سیاست
الان اگر کسی بخواهد کسب‌وکاری راه بیندازد، از بیست و چند مؤسسه باید مجوز بگیرد. لذا تا این دولتِ بزرگ وجود دارد و تا افراد غیرانقلابی در اینج
  نماینده مجلس خبرگان گفت: دشمنان چهل سال مشغول توطئه علیه انقلاب اسلامی و مردم ما هستند، اما مردم هرگز حاضر به تسلیم نشدند و نشان داده‌اند که این چهل سال توطئه آمریکا بی اثر بوده است.
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳
کد مطلب : 73385
الان اگر کسی بخواهد کسب‌وکاری راه بیندازد، از بیست و چند مؤسسه باید مجوز بگیرد. لذا تا این دولتِ بزرگ وجود دارد و تا افراد غیرانقلابی در اینج
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری رسا در اصفهان، آیت الله عبدالمحمود عبداللهی، نماینده مجلس خبرگان رهبری، ظهر امروز در اجتماع عزادارن در میدان امام حسین(ع) اصفهان با بیان اینکه امروز استکبار جهانی تمام توان خود اعم از اقتصاد، رسانه، سیاست و هرچه در توان دارد را به کار گرفته است تا با انقلاب اسلامی مقابله کند، گفت: پیام اربعین، پیاده روی اربعین و قافله‌های عزاداری رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن(ع) این است که ما ملت ایران هرگز دست از انقلاب برنخواهیم داشت و از اسلام عزیز در هر شرایطی دفاع می‌کنیم.

وی در ادامه افزود: دشمنان چهل سال است مشغول توطئه علیه انقلاب اسلامی و مردم ما هستند، دفاع مقدس، ترورهای متعدد، فشار اقتصادی و تحریم و همه اینها در این راستا بوده است اما مردم ما هرگز تن به ذلت ندادند و هرگز حاضر به تسلیم نشدند و نشان داده‌اند که این چهل سال توطئه آمریکا بی اثر بوده است.

آیت الله عبداللهی با اشاره به بی توجهی مردم به تحریم‌های ۱۳ آبان، ولایت را محور اتحاد و انسجام ملت ایران دانست و اظهار کرد: پرچم ولایت فقیه بر دوش رهبری است و ملت ایران به دنبال این پرچم در حال حرکت هستند، ولایت و رهبری در کنار انسجام و بیداری ملت عامل پیشرفت کشور و شکست دشمن شده است.