داخلی     خبر     انديشه
لطفی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران:
مسؤولان باید پاسخ مطالبات مردم را بدهند/ ملت تحت تأثیر القائات دشمن قرار نمی‌گیرد
  قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: مردم سلحشور و ولایتمدار ما، تحت تأثیر القائات دشمن قرار نخواهند گرفت و خط خود را در مسیر اخلال‌گران قرار نخواهند داد.
Share/Save/Bookmark
جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷
کد مطلب : 69786
مسؤولان باید پاسخ مطالبات مردم را بدهند/ ملت تحت تأثیر القائات دشمن قرار نمی‌گیرد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری فارس نصرت‌الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور که پیش از خطبه‌های نمازجمعه امروز (12 مرداد) تهران به مناسبت سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سخن می‌گفت، به بیانات مقام معظّم رهبری در 14 خرداد، مبنی بر برنامه دشمن برای فشار اقتصادی، روانی و عملی اشاره کرد و گفت: این روزها، شاهد تمام این توطئه‌ها هستیم.

وی ادامه داد: قطعاً مسئولین سه قوه، مؤظف هستند به عنوان یک وظیفه ذاتی، به مطالبات مردم پاسخ دهند و در این شکی نیست. همچنین شکی نیست که با مشکلات کمرکشنی مواجه هستیم، از این رو بدانیم توطئه دشمن است و بعضا شاهد همراهی اخلالگران داخلی با دشمنان هستیم.

لطفی با بیان اینکه عامل بسیاری از مشکلات، داخلی است نه ناشی از تحریم‌ها، اثرگذاری فشار روانی را در تشدید مشکلات مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: درست است که مسئولین باید پاسخگوی مشکلات باشند، امّا مردم سلحشور و ولایتمدار ما، تحت تأثیر القائات دشمن قرار نخواهند گرفت و خط خود را در مسیر اخلال‌گران قرار نخواهند داد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: نمونه آن را روز گذشته دیدیم و علی‌رغم فراخوان گسترده‌ای که برای اغتشاشات داده شده بود، مردم در راستای فرمایش حضرت امام(ره) مبنی بر اینکه حفظ نظام از اوجب واجبات و از نماز هم واجب تر است عمل کردند.

لطفی، شعار نه غزه نه لبنان را در فتنه 88 یادآور شد و خاطرنشان کرد: در دی‌ماه سال گذشته، شعارهایی که در تقابل نظام داده می‌شد، شعار «نه اسلام نه قرآن» بود. پس حفظ جمهوری اسلامی یعنی حفظ اسلام و قرآن.

وی با تأکید بر اینکه وظیفه همه ما، بصیرت روزافزون و حضور پرشورتر از قبل در صحنه‌هاست، تصریح کرد: باید مشت محکم دیگری بر دهان دشمنان انقلاب بکوبیم و بدانیم که ان‌شاءالله آینده‌ای درخشان با هدایت‌های مقام معظّم رهبری در پیش داریم.