داخلی     گفتگو     سیاست
معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت:
درس خارج کلام مهدویت در مرکز تخصصی مهدویت تدریس می شود
  معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت، از تدریس درس خارج کلام مهدویت در این مرکز خبرداد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۱۲
کد مطلب : 37420
درس خارج کلام مهدویت در مرکز تخصصی مهدویت تدریس می شود

حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا نصوری در گفتگو با آینده روشن، گفت: برنامه های آموزشی و پژوهشی مرکز تخصصی مهدویت با آغاز سال تحصیلی حوزه شروع شده است.

وی افزود: یکی از برنامه های آموزشی و پژوهشی این مرکز، برگزاری دروس خارج کلام ویژه دانش پژوهان و پذیرفته شدگان آزمون علمی مرکز تخصصی مهدویت است.

معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت اظهار داشت: یکی از این برنامه ها، برگزاری درس خارج کلام توسط آیت الله نجم الدین طبسی از استادان برجسته حوزه علمیه و از خبرگان مباحث مهدوتی است.

وی گفت: درس خارج کلام آیت الله طبسی برای دومین سال پیاپی ویژه دانش پژوهان مرکز تخصصی مهدویت برقرار می شود که در این دوره سعی می شود مبانی نظری مهدویت به بحث گذاشته شود.

نصوری با ذکر این مطلب که دوره نظری مباحث مهدویت از روز شنبه آغاز شده است، تصریح کرد: این دوره آموزشی با محوریت کتب اربعه شیعه و در حوزه مسایل مطروحه مهدویت در این چهار کتاب تدرس می شود.

معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت اظهارداشت: این درس هر هفته شنبه تا دوشنبه از ساعت 10:15 تا 11 در محل مرکز تخصصی مهدویت در قم برقرار می شود.

گفتنی است علاقه مندان برای شرکت در این کلاس می توانند به آدرس قم، خیابان شهدا(صفاییه)، کوی 22، کوی شهید علیان، پلاک 24 مراجعه کنند.

انتهای پیام/ن/3