داخلی     گفتگو    
زمان ارسال آثار به همايش جلوه‌های معرفتی رضوی در زنجان تمديد شد
  معاون فرهنگی اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان از تمديد زمان ارسال مقالات همايش علمی ـ پژوهشی جلوه‌های معرفتی در مناظرات و بيانات رضوی تا 30 مهر سال‌جاری خبر داد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۷ ساعت ۱۳:۲۵
کد مطلب : 25578
زمان ارسال آثار به همايش جلوه‌های معرفتی رضوی در زنجان تمديد شد
ابراهيم قاسمی، معاون فرهنگی اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان در گفت‌وگو با خبرگزاری آينده روشن ، در خصوص اين جشنواره گفت: مقالاتی كه امسال به دبيرخانه جشنواره جلوه‌های معرفتی در مناظرات و بيانات رضوی ارسال شده، نسبت به سال گذشته از لحاظ كمی و كيفی از سطح بالايی برخوردار است. 

وی افزود: دبيرخانه اين همايش در اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان واقع است و شركت‌كنندگان می‌توانند آثار خود را تا 30 مهر سال‌جاری به اين دبيرخانه ارسال كنند. 

قاسمی اضافه كرد: مقالات همايش بايد در شش موضوع مسائل و مباحث فلسفی و كلامی، روانشناسی مناظرات امام رضا (ع)، مسائل و مباحث تاريخی و سياسی، ادبی و تفصيلی، فقهی و فلسفه فقه و «آموزه های اخلاقی امام رضا (ع) باشد. 

معاون فرهنگی اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان با بيان اينكه مقالات برتر در هرموضوع توسط هيئت علمی برگزيده خواهد شد، يادآور شد: مقالات برگزيده در تاريخ 16 آبان‌ماه همزمان با مراسم اختتاميه معرفی شده و نويسندگان مقالات خلاصه‌ای از آثارشان را ارائه خواهند كرد.