داخلی     خبر     ::پژوهشکده مهدویت::
آیت‌الله سعیدی:
حضور مردم موجب ثمربخشی فعالیت‌های دینی می‌شود
  نماینده ولی‌فقیه در استان قم گفت: زمانی حرکت‌های دینی اثرگذار و نتیجه‌بخش خواهند شد که مردم در آن ورود کنند و اهداف را پیش برند.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۲
کد مطلب : 75654
حضور مردم موجب ثمربخشی فعالیت‌های دینی می‌شود
حضور مردم موجب ثمربخشی فعالیت‌های دینی می‌شود
به گزارش آینده روشن آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار رئیس و اعضای هیئت‌علمی موسسه آینده روشن ضمن گرامیداشت ایام 9 دی و نام‌گذاری دهه بصیرت اظهار داشت: روشنگری و بصیرت افزایی راه مقابله و دفع توطئه دشمنان نظام است.

تولیت آستان حرم حضرت معصومه سلام‌الله علیها با بیان این که خداوند برای حق و باطل فرصت جذب نیرو داده است، افزود: خداوند برای همه جبهه‌ها، تبلیغ را آزاد گذاشته است، این فرصتی برای مؤمنان است تا خود را در راستای امتحان الهی ساخته و رضایت خداوند را کسب کنند.

آیت‌الله سعیدی گفت: فرقه‌های انحرافی، مردم به لذایذ دنیوی دعوت می‌کنند اما منادیان حق و انبیاء الهی وعده‌های ارزشمند و راستین را به مردم می‌دهند.

نماینده ولی‌فقیه در قم با اشاره به عصر غیبت و دشواری دینداری برای شیعیان گفت: برای مؤثر بودن آموزه‌های مهدویت، باید وضعیت عموم مردم را در نظر گرفت.

وی افزود: انبیاء الهی بر این مکلف بودند که بر روی عامه مردم دین را تبلیغ کنند، امام خمینی هم در ابتدای نهضت اسلامی از خود مردم شروع کرد.

آیت‌الله سعیدی تصریح کرد: در پیاده‌روی بزرگ اربعین با شرکت سیل عظیم مردمی بود که حرکتی نتیجه‌بخش شد. اگر بتوانید بر روی خود عامه مردم کار کنید نتایج بهتری می‌توانید داشته باشید.