داخلی     خبر    
پنج هزار اثر به دبيرخانه جشنواره طليعه ظهور فرستاده شد
  حجت الاسلام حميد رسايي، مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان قم گفت: هم اينک بيش از پنج هزار اثر به دبير خانه جشنواره فرهنگي و هنري طليعه ظهور ارسال شده است.
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۶ ساعت ۱۵:۵۲
کد مطلب : 16514
پنج هزار اثر به دبيرخانه جشنواره طليعه ظهور فرستاده شد
به گزارش آینده روشن، حجت الاسلام حميد رسايي، مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان قم، با بيان اين که کيفيت آثار دومين جشنواره فرهنگي ـ هنري طليعه ظهور بسيار مطلوب ارزيابي مي شود، خاطر نشان کرد: امسال آثار فاخري از استادان و هنرمندان بنام کشوري را دريافت کرده ايم که تاکنون چنين استقبالي سابقه نداشته است.

دبير دومين جشنواره فرهنگي ـ هنري طليعه ظهور با توجه به ارسال آثار ارسال شده به جشنواره اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به آمار به دست آمده تاکنون در بخش فيلم، فيلم نامه و عکس 234 اثر، تجسمي 259 اثر، خوش نويس 204 اثر، ادبيات1048 اثر، مقالات131 اثر، وب لاگ870 اثر و مسابقه منتظر بيش از 2500 اثر به دبيرخانه جشنواره رسيده است.

وي يادآور شد: با توجه به استقبال پرشور از سوي هنرمندان و چهره هاي فرهنگي کشور براي حضور در دومين جشنواره فرهنگي، هنري طليعه ظهور، مهلت ارسال آثار اين جشنواره تا ديروز تمديد شد ولي هم اينک روزانه شاهد ارسال آثار بسيار زيادي از سوي هنرمندان سراسر کشور هستيم که به دبيرخانه ارسال مي شود و پيش بيني مي شود آثار به هفت هزار عدد برسد.