داخلی     خبر     سیاست
آیت الله جنتی:
امیدوارم با ریشه کنی آل سعود جشن پیروزی را در مکه برگزار کنیم
  رئیس مجلس خبرگان رهبری با تبریک پیروزی های اخیر در عراق و سوریه گفت: امیدوارم با ریشه کن شدن آل سعود جشن پیروزی را در مکه و فلسطین برگزار کنیم.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۴
کد مطلب : 67374
امیدوارم با ریشه کنی آل سعود جشن پیروزی را در مکه برگزار کنیم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه» از تهران، آیت الله احمد جنتی در حاشیه برگزاری اجلاس جهانی «محبان اهل بیت(ع) و مساله تکفیری ها، در سالن اجلاس سران تهران، به پیروزی های اخیر در عراق و سوریه اشاره کرد و افزود: این پیروزی را به همه مسلمانان و به ویژه مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی تبریک می گویم و امیدوارم که همواره موفق باشند.
رئیس مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: امیدوارم که با ریشه کن شدن آل سعود جشن پیروزی را در مکه و فلسطین برگزار کنیم.
وی همچنین با اشاره به برگزاری اجلاس محبان اهل بیت(ع) و مساله تکفیری ها گفت: آقای دکتر ولایتی در برگزاری این همایش و اجلاس مهم گل کاشتند و توانستند 600 نفر از محبان اهل بیت(ع) را از 93 کشور جهان دور هم جمع کنند که اقدام بسیار ارزشمندی است.
آیت الله جنتی بیان داشت: این اقدام یک افتخار برای جمهوری اسلامی به شمار می رود و فردا هم این عزیزان در محضر مقام معظم رهبری از بیانات ایشان استفاده خواهند کرد.
دبیر شئرای نگهباندر پایان ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این اجلاس، گفت: هر چه حرف داریم باید برای پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم مسیر انقلاب بزنیم که بسیار اثر گذار است