داخلی     خبر     انديشه
شماره جدید فصلنامه فرهنگ رضوی منتشر شد
  در ششمین شماره فصلنامه «فرهنگ رضوی» که به تازگی منتشر شده، شاخصه‌های عقلانیت اجتماعی در سیره رضوی بررسی شده و نسخه PDF این فصلنامه تخصصی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۲
کد مطلب : 62117
شماره جدید فصلنامه فرهنگ رضوی منتشر شد
به گزارش آینده روشن به نقل از شمس توس، این فصلنامه که ازسوی بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) منتشر می‌شود، در شماره اخیر خود این مقالات را به چاپ رسانده است: «شاخصه‌های عقلانیت اجتماعی در معارف رضوی»، «جایگاه امامت و ولایت درحدیث سلسلة الذهب»، «آداب مهمانی و میزبانی در سیره و تعالیم رضوی»، «مهم‌ترین آسیب‌های اعتقادی اثرگذار در پیشبرد گفتمان توحید در عصر رضوی»، «حیاء پسندیده و ناپسند در کلام امام رضا(ع)» و «میراث تفسیری امام رضا (ع) در ذیل آیات الأحکام».

فصلنامه فرهنگ رضوی به صاحب‌امتیازی بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) که از سال گذشته انتشار خود را آغاز کرده، تاکنون ۶ شماره آن منتشرشده است.

در هر شماره فصلنامه ۶مقاله در موضوعات و مباحث کلامی، تربیتی، اخلاقی، سیاسی و تاریخی مربوط به حضرت رضا (ع) به چاپ می‌رسد. سید جواد جعفری مدیرمسئول و سیدجلال درخشه سردبیر فصلنامه فرهنگ رضوی هستند.

متن کامل این فصلنامه در وبگاه بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) بخش فصلنامه به نشانی www.shamstoos.ir/fa/faslname در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.140