داخلی     خبر     سیاست
آغاز سال‌ تحصیلی با قرائت حدیثی از پیامبر (ص) در تمام مدارس کشور
  وزیر آموزش و پرورش گفت: دانش‌آموزان سراسر کشور در مراسم بازگشایی مدارس با قرائت حدیثی از پیامبر (ص)، اهانت به ساحت پیامبر عظیم‌الشأن اسلام (ص) را محکوم می‌کنند.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۵۰
کد مطلب : 55539
آغاز سال‌ تحصیلی با قرائت حدیثی از پیامبر (ص) در تمام مدارس کشور

به گزارش آینده روشن، حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اهانت دشمنان به ساحت مقدس پیامبر (ص) اظهار داشت: آغاز سال تحصیلی با حدیثی از پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) در تمام مدارس کشور آغاز می‌شود و دانش‌آموزان با قرائت حدیث «حمد و سپاس خداوندی که دشمنان ما را از احمق ها قرار داده است»، این حرکت موهن را محکوم می‌کنند.

وی افزود: دانش‌آموزان و فرهنگیان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با فریاد بلند علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی و همه کسانی که آنان را همراهی کردند، این توطئه ننگین را محکوم خواهند کرد.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه تمام توطئه‌های علیه ایران و مسلمانان ریشه صهیونیستی دارد، ادامه داد: ملت بزرگ ایران می‌داند که خداوند پشتیبان نظام، انقلاب و اسلام ناب محمدی (ص) است و هر وقت توطئه‌ای علیه ایران شکل گرفته، دشمنان سرافکنده و ملت ایران را سرافرازتر از قبل شده است.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی، پشت پرده توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) است، گفت: با توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص)، سفارتخانه‌های اروپایی در کشورهای مسلمان احساس خطر کردند و برخی نیز از سفارتخانه‌ها فرار کردند.