داخلی     نمايه     انديشه
درک بهتر معارف مهدوی با مطالعه کتاب«پاسخگویی به شبهات مهدویت»
  کارشناس مركز تخصصی مهدویت گفت: مخاطب با مطالعه كتاب «پاسخگویی به شبهات مهدویت»، برای دریافت پاسخ ابتدایی شبهات، به نیاز خود می رسد و در مقابل شبهات تخصصی، زمینه و درك بهتری را نسبت به معارف مهدوی پیدا می کند.
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰
کد مطلب : 66690
درک بهتر معارف مهدوی با مطالعه کتاب«پاسخگویی به شبهات مهدویت»
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از مركز تخصصی مهدویت، حجت الاسلام سید مجتبی معنوی، کارشناس مهدوی در خصوص ارزیابی خود از كتاب «پاسخگویی به شبهات مهدویت» اظهار كرد: این كتاب كه نوشته حجت الاسلام و المسلمین سید مجتبی عصیری است، از جمله آثار عمومی و متناسب با نیاز مخاطب عام محسوب می شود.

وی افزود: در این كتاب در زمینه امامت و مهدویت كار خوبی انجام شده و برای عموم قابل استفاده است.

مسوول واحد پاسخگویی به شبهات مهدوی مركز تخصصی مهدویت اضافه كرد: رویكرد نویسنده این كتاب، رویكرد عمومی به شبهات مهدویت است و بیان روان آن می تواند مورد استفاده مخاطب قرار گیرد.

حجت الاسلام معنوی گفت: در حقیقت مخاطب با مراجعه به این كتاب، برای دریافت پاسخ ابتدایی شبهات، به نیاز خود خواهد رسید و در مقابل شبهات تخصصی، زمینه ودرك بهتری را نسبت به معارف مهدویت پیدا خواهد كرد.

وی خاطرنشان كرد: در واقع مخاطب با مطالعه این كتاب و پیش زمینه ای كه به دست می آورد، قادر به دفاع نسبی از حریم امامت و ولایت است.