داخلی     خبر     انديشه
با تقدیر از یک انیمیشن آخرالزمانیِ استراتژیک؛
پرونده دومین سالانه فیلم منجی امروز بسته می شود
  آیین اختتامیه دومین سالانه فیلم منجی بعد از ظهر امروز در مدرسه هنر قم برگزار می شود و در آن از یک انیمیشن استراتژیک، جدید که تا کنون اکران نشده است، تقدیر می شود.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۸
کد مطلب : 66556
پرونده دومین سالانه فیلم منجی امروز بسته می شود
دکتر سید مجید امامی، رییس پژوهشکده مهدویت و آینده اندیشی مسجد مقدس جمکران در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در رابطه با برپایی اختتامیه دومین سالانه فیلم منجی که امروز در قم برگزار می شود اظهار کرد: آیین اختتامیه دومین سالانه فیلم منجی بعدازظهر امروز در مدرسه هنر در قم برگزار می شود و در آن از عوامل، نویسنده فیلمنامه و کارگردان انیمیشن «رهایی از بهشت» که یک انیمیشن استراتژیک، جدید و اکران نشده است، به نمایندگی از مسجد مقدس جمکران، تقدیر و قدرانی به عمل می آید.

وی افزود: سخنران مراسم اختتامیه آقای دکتر علیزاده از فضلا و علمای حوزه هستند که در رابطه با موضوع «مهدویت و هنر» سخنرانی می کنند.

امامی خاطرنشان کرد: در سه روز گذشته علاوه بر انیمیشن «رهایی از بهشت» 5 فیلم آخرالزمانی، ساخته 2016 در سالن اجرای برنامه، اکران شد که یک اثر یعنی «نبرد خلیج فارس» ایرانی و 4 اثر از سینمای هالیوود بوده است. ازجمله «ویژه نیمه شب»، «سوپر من یا مرد پولادین» و آقایان شهریار بحرانی و موسوی گیلانی و دیگر منتقدین حاضر نیز درباره آثار اکران شده بحث و تبادل نظر داشتند.