نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » انديشه

با تقدیر از یک انیمیشن آخرالزمانیِ استراتژیک؛

پرونده دومین سالانه فیلم منجی امروز بسته می شود

۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۸:۱۸

آیین اختتامیه دومین سالانه فیلم منجی بعد از ظهر امروز در مدرسه هنر قم برگزار می شود و در آن از یک انیمیشن استراتژیک، جدید که تا کنون اکران نشده است، تقدیر می شود.

دکتر سید مجید امامی، رییس پژوهشکده مهدویت و آینده اندیشی مسجد مقدس جمکران در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در رابطه با برپایی اختتامیه دومین سالانه فیلم منجی که امروز در قم برگزار می شود اظهار کرد: آیین اختتامیه دومین سالانه فیلم منجی بعدازظهر امروز در مدرسه هنر در قم برگزار می شود و در آن از عوامل، نویسنده فیلمنامه و کارگردان انیمیشن «رهایی از بهشت» که یک انیمیشن استراتژیک، جدید و اکران نشده است، به نمایندگی از مسجد مقدس جمکران، تقدیر و قدرانی به عمل می آید.

وی افزود: سخنران مراسم اختتامیه آقای دکتر علیزاده از فضلا و علمای حوزه هستند که در رابطه با موضوع «مهدویت و هنر» سخنرانی می کنند.

امامی خاطرنشان کرد: در سه روز گذشته علاوه بر انیمیشن «رهایی از بهشت» 5 فیلم آخرالزمانی، ساخته 2016 در سالن اجرای برنامه، اکران شد که یک اثر یعنی «نبرد خلیج فارس» ایرانی و 4 اثر از سینمای هالیوود بوده است. ازجمله «ویژه نیمه شب»، «سوپر من یا مرد پولادین» و آقایان شهریار بحرانی و موسوی گیلانی و دیگر منتقدین حاضر نیز درباره آثار اکران شده بحث و تبادل نظر داشتند.