داخلی     خبر     انديشه
سناریوی دشمن برای مقابله با ولایت‌فقیه و عاشورا سناریویی شکست‌خورده است
  رئیس بسیج سازمان طلاب و روحانیون کشور گفت: سناریوی دشمنان در کم‌رنگ کردن ولایت‌فقیه، عاشورا و مهدویت سناریویی شکست‌خورده است و این نظام، انقلاب و اسلام هر روز جوان‌تر و پر بارتر از گذشته می‌شود.
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۲
کد مطلب : 72586
سناریوی دشمن برای مقابله با ولایت‌فقیه و عاشورا سناریویی شکست‌خورده است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از  خبرگزاری تسنیم از شهریار، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالعلی گواهی اظهار داشت: اگر می‌خواهیم مشکلات و مصائب دنیا بر ما آسان شود و خداوند توان و قدرت ما را در مقابل سختی‌ها دوچندان سازد باید با اهل‌بیت(ع) پیوند داشته باشیم.

وی بیان کرد: نخستین موضوعی که سبب پیوند ما با اهل‌بیت(ع) می‌شود این است که ما خود را مانند آن‌ها کنیم و در مسیر و راه آن‌ها قدم برداریم امروز می‌بینیم که چه اتفاقاتی برای یک خبرنگار سعودی می‌اُفتد و همه دنیا در مورد او حرف می‌زنند و می‌خواهند همه سکوت کنند.

رئیس بسیج سازمان طلاب و روحانیون کشور افزود: مکتب امام حسین(ع) سبب شد که امروز در تمام جهان اسلام در حال گسترش باشد و همه اینها به واسطه ایستادگی حضرت زینب(س) در محفل یزید است که طومار تفکر دشمنان را با خطبه‌هایش درهم شکست و مسیر انقلاب امام حسین(ع) را این‌گونه شکوفا کرد و دشمن نتوانست قیام را خاموش کند.

گواهی تصریح کرد: زینب کبری(س) از هر سویی مصائب دید اما ایستاد و صبر پیشه کرد و با همه سختی‌هایی که کشید اُبهت پوشالی دشمن را درهم شکست همچنان که امروز نیز دشمنان درصدد تحقیر ملت ایران هستند ما باید محکم بایستیم چرا که دشمنان تلاش دارند با ارتباط برخی امور بی‌ربط انقلاب ما را متزلزل کنند.

وی با بیان اینکه ملت مسلمان ایران فرزند مکتب کربلا و عاشورا است و دشمنان نمی‌توانند به خواسته‌های خود برسند تأکید کرد: باید مراقب بود تا مبادا سناریوی دشمنان در کم‌رنگ کردن ولایت فقیه، عاشورا و مهدویت به نتیجه برسد کما اینکه این سناریویی شکست‌خورده است و این نظام، انقلاب و اسلام هر روز جوان‌تر و پر بارتر از گذشته می‌شود و نقشه‌های دشمنان را در هم می‌کوبد.

رئیس بسیج سازمان طلاب و روحانیون کشور در پایان خاطرنشان کرد: والدین سعی کنند با تربیت فرزندانشان در مسیر اهل بیت(ع) آن‌ها را بیمه کنند حضور فرزندانمان در این‌گونه مراسمات حرکت در مسیر اسلام و انقلاب است و سبب می‌شود که لحظه‌ای در مقابل مصائب و مشکلات قد خم نکنند و مقتدر و عزتمندانه ایستادگی کنند.