داخلی     خبر     سیاست
معاون سیاسی نیروی هوایی ارتش در بازدید از بنیاد مهدویت دزفول تاکید کرد:
جوانان مراقب باشند به دام فرقه های نوظهور نیفتند/ جشن ۴۰ سالگی انقلاب را با شکوه برگزار می کنیم
  حجت الاسلام زارعی، با بیان اینکه جوانان باید به هوش باشند در دام فرقه‌ های نوظهور و حتی فرقه‌ هایی با نام حضرت مهدی نیفتند، گفت: ملت ایران به همه دنیا ثابت می‌ کند که می ‌تواند ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را جشن بگیرد.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
کد مطلب : 74502
جوانان مراقب باشند به دام فرقه های نوظهور نیفتند/ جشن ۴۰ سالگی انقلاب را با شکوه برگزار می کنیم
به گزارش آینده روشن  «حجت الاسلام موسی زارعی»، (چهارشنبه ۱۴ آذر) در بازدید از بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) دزفول، فعالیت ‌های این نهاد را منحصر بفرد و مسرت بخش خواند و اظهار کرد: یکی از دوره ‌هایی که در ارتش جمهوری اسلامی ایران تشکیل می ‌شود، دوره‌ های مهدویت و امام شناسی است که بر حسب نیاز، از کارشناسان مهدویت مرکز قم جهت برگزاری دوره‌ ها استفاده می ‌شود.

 

معاون سیاسی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، شناخت امام زمان (عج) را اصل و وظیفه دانست و افزود: شناخت مهدویت و امام شناسی ضرورتی غیرقابل انکار است که متأسفانه عده ‌ای به دلیل منافع شخصی فعالیت‌ هایی را در قالب مهدویت یا فرقه‌ های نوظهور انجام می‌ دهند که انگیزه‌ های غیرالهی در این تشکیلات نهفته است.

 

وی با بیان اینکه جوانان باید به هوش باشند در دام فرقه‌ های نوظهور و حتی فرقه‌ هایی با نام حضرت مهدی نیفتند، اضافه کرد: جوانان می ‌توانند به مؤسسه‌ هایی که در این زمینه فعالیت علمی دارند و یا به سایت ‌های معتبری چون سایت بنیاد مهدویت در فضای مجازی مراجعه کرده و دانش و اطلاعات خود را افزایش دهند.

 

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی در عین حالی که فرصت است، خطراتی نیز برای جوانان فراهم کرده، از این رو جوانان و خانواده ‌ها باید هوشیار باشند، تصریح کرد: والدین باید نیازهای جوانان را در امر مهدویت که نیازی فطری است، درک کرده و آنها را راهنمایی کنند.

 

حجت الاسلام زارعی، در خصوص نقش نیروی هوایی ارتش در پیروزی انقلاب اسلامی، ابراز کرد: نیروی الهی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران زودتر از همه نیروهای مسلح به بصیرتی واقعی در رابطه با انقلاب رسید و با امام بیعت کردند و با این بیعت کمر نظام ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی شکسته شد.

 

وی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، اذعان داشت: امروز همان ارتش در صحنه حضور دارد و مهیا می ‌شود تا به کوری چشم دشمنان برنامه‌ های باشکوهی در چهلمین سال پیروزی انقلاب برگزار کند و پایگاه وحدتی دزفول همچون هر سال، در خط مقدم این برنامه‌‎ های فرهنگی قرار دارد.

 

معاون سیاسی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد: به همه دنیا ثابت می ‌کنیم که ما هستیم و می ‌توانیم ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را جشن بگیریم و به یاری خداوند این انقلاب را با زعامت مقام معظم رهبری تا پایان دوران غیبت ادامه داده و به صاحب اصلی خود حضرت بقیه الله الاعظم خواهیم سپرد.

 

وی به نقش پایگاه چهارم شکاری دزفول در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و ادامه داد: پایگاه چهارم شکاری دزفول در ماه‌ های اول جنگ تحمیلی در کنار یگان‌ های دیگر نیروی هوایی یک تنه در مقابل ارتش بعث رژیم صدام ایستاد و جلوی حرکت دشمن را در خوزستان گرفت و حماسه ‌های بی شماری آفرید که جای تقدیر دارد.