داخلی     گفتگو     انديشه
معاون فرهنگی موسسه آینده روشن:
کتاب شعر «نوآوری این است» در سراسر جهان توزیع می شود
  معاون فرهنگی موسسه آینده روشن از توزیع کتاب شعر نوآوری این است در سطح جهان با ترجمه انگلیسی و عربی خبر داد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۸ ساعت ۱۰:۳۲
کد مطلب : 31809
کتاب شعر «نوآوری این است» در سراسر جهان توزیع می شود
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله رضایی در گفت وگو با آینده روشن گفت: موسسه آینده روشن در راستای فعالیت های فرهنگی و هنری خود اقدام به نشر کتب و محصولات فرهنگی در حوزه های مختلف می کند.

وی افزود: یکی از حوزه های فعالیت این موسسه، فعالیت در حوزه کودکان و نوجوان با استفاده از نویسندگان و شاعران برجسته این عرصه است.

معاون فرهنگی و هنری موسسه آینده روشن اظهار داشت: کتاب شعر «نوآوری این است» برای کودکان و نوجوانان به همت موسسه آینده روشن منتشر شد.

وی گفت: شاعر این کتاب فخیم در حوزه کودک و نوجوان، یحیی علوی فرد است که خوش بختانه به واسطه همین اثر در چندین جشنواره ملی از جمله کتاب فصل جمهوری اسلامی عنوان کسب کرد.

رضایی تصریح کرد: به دلیل اینکه یکی از حوزه هایی که در این موسسه مورد توجه قرار گرفته، حضور فعالانه فرهنگی و هنری در سطح بین الملل می باشد، این موسسه قصد دارد این کتاب را در سطح جهان توزیع کند.

وی ادامه داد: این کتاب با مساعدت معاونت بین المللی موسسه آینده روشن به زبان های عربی و انگلیسی ترجمه و در حال چاپ است.

وی گفت: با توجه به گستردگی زبانی عربی و انگلیسی در سطح جهان در مرحله اول این دو زبان کار شده است که در مراحل بعدی احتمالا حوزه زبانی این طرح گسترش می یابد.

معاون فرهنگی و هنری آینده روشن عنوان کرد: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و جامعه المصطفی العالمیه در این پروژه با این موسسه همکاری خواهند کرد.

وی گفت: این کتاب در مرحله اول با تیراژ ده هزار جلد منتشر و در سطح کشورهای اسلامی و غیر اسلامی توزیع می شود.

رضایی یادآور شد: در مراحل بعد توزیع این کتاب، سعی می شود وسعت انتشار این کتاب با وسعت جهانی در حوزه نشر تطابق بیشتری داشته باشد.