داخلی     خبر     سیاست
۲
فرمانده تیپ رزمی ـ تبلیغی امام صادق(ع):
قدرت نظامی ایران، 10برابر قدرت امریکا در منطقه است
  حجت‌الاسلام والمسلمین عرب پور گفت: از بعد استراتژیکی و تجهیزات نظامی، بعد از روسیه، مجهزترین کشور در خاورمیانه و کشورهای همسایه هستیم و قدرت نظامی ایران، ده برابر قدرت امریکا در منطقه است.
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۶ آذر ۱۳۸۶ ساعت ۱۷:۵۳
کد مطلب : 20025
قدرت نظامی ایران، 10برابر قدرت امریکا در منطقه است
به گزارش آینده روشن، به نقل از مرکز خبر حوزه، فرمانده تیپ مستقل 83 امام جعفر صادق(ع) با بیان این مطلب در گردهمایی اساتید بسیجی جامعه الزهرا(س) افزود: اگر این تجهیزات با اخلاق و معنویت همراه نباشد کارساز نیست و ارزشی ندارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عرب پور، با بیان اینکه همواره بسیجیان در صحنه های دفاع از جمهوری اسلامی حاضر شده اند گفت: طلاب بسیجی در رأس مقابله با انواع تهاجم فرهنگی و اخلاقی قرار دارند.
وی افزود: اگر روحانیت در این نظام، نقش آفرین نبود، وضع ما از قبل انقلاب و شرایط کنونی برخی همسایگان، بدتر می شد.

فرمانده تیپ رزمی- تبلیغی امام صادق(ع) گفت: مثلث نفوذ ناپذیر روحانیت، بسیج و سپاه که در متن آن ملت و مسئولان قرار دارند، در برابر همه توطئه ها ایستاده است و بارها سران آمریکایی و قدرت های صهیونیستی اعتراف کرده اند که با وجود این مثلث، جنگ با ایران، محال است.

وی با اشاره به ناکامی آمریکا در عراق و افغانستان گفت: امروز آمریکا و هم پیمانانش در بدترین وضع در این کشورها به سر می برند و سربازان آنها در حال ترک ذلت بار خاک این دو کشور هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عرب پور، با اشاره به تهدید دشمنان مبنی بر تحریم جمهوری اسلامی گفت: ملت ایران از تحریم، هیچ هراسی ندارد وما با تحریم، قوی تر خواهیم شد.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس به ما حتی سیم تلفن نمی فروختند، ولی هشت سال جنگ را اداره کردیم.

فرمانده تیپ مستقل رزمی -تبلیغی امام جعفر صادق(ع)، تقویت روحیه جهادی در جامعه را از وظایف کنونی بسیجیان برشمرد و اظهار داشت: امروز، جهاد به معنای مقابله با رذایل اخلاقی و تقویت بنیان خانواده است.

وی به خنثی سازی تهاجم فرهنگی و طراحی مهندسی فرهنگی تأکید کرد و گفت: لازمه این امر آغاز یک حرکت جهادی با تأسی از سیره شهدا و تفکر بسیجی است.
جابر رمضانی
۱۳۹۰-۰۷-۱۶ ۲۱:۱۳:۴۱
حرف خوبی زد میشه گفت باتوجه توان خوب نظامی کشورعزیزمان
مهرداد ساقي
۱۳۸۹-۰۴-۲۱ ۱۷:۰۳:۵۸
آمريكا باهمه توان نظامي خود حريف غيرت مردان ايران زمين نخواهد شد.