داخلی     خبر     انديشه
برگزاری دوره‌ی تربیت مربی کودک و نوجوان در حوزه‌ی مهدویت در یزد
  آینده روشن - مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) استان یزد گفت: نخستین دوره توانمندسازی مربیان کودک و نوجوان با آموزش معارف مهدوی در یزد آغاز شد.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۰
کد مطلب : 75772
برگزاری دوره‌ی تربیت مربی کودک و نوجوان در حوزه‌ی مهدویت در یزد
به گزارش آینده روشن رستگاری مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان یزد در رابطه با دوره‌های آموزشی این بنیاد به خصوص آموزش‌های مهدوی ویژه کودکان و نوجوانان، گفت: یکی از برنامه‌ها و رویکرد‌های بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) در حوزه کودک و نوجوان، توانمندسازی مربیان این گروه در رابطه با معارف مهدوی است.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان یزد افزود: در نخستین روز از دوره ۱۶۰ نفر از مربیانی که در ارتباط با پیش دبستانی ها، کودکان و نوجوانان هستند از قبیل: مربیان مهد کودک‌های زیر پوشش بهزیستی و آموزش و پرورش در حوزه مهدویت آموزش دیدند.

رستگاری ادامه داد: دوره تربیت مربی معارف مهدویت و کودک، شامل ۲۴ ساعت آموزشی است که استادان این عرصه در این جلسات حضور پیدا کرده و موضوعات مختلف مانند خلاقیت، روش انتقال معارف دینی و مهدوی به کودکان، قالب‌ها و... را به مربیان آموزش می‌دهد.

آیت الله ناصری نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در جمع این مربیان به ترویج اخلاق در مهد‌ها تاکید کرد و ادامه داد: در جامعه امروز باید همراه با علم، اخلاق نیز آموزش داده شود و برای آینده سازی فرزندانمان تلاش کنیم.

انتهای پیام/ 141