داخلی     خبر     سیاست
رئیس‌جمهور علاقه‌ای به شنیدن مطالبات و خواسته‌های دانشجویان ندارد
  دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران با اشاره به حضور روحانی در این دانشگاه گفت: آقای روحانی علاقه ای به شنیدن مطالبات و خواسته های دانشجویان ندارد و با درست کردن شرایطی خفقان گونه به دنبال خفه کردن صدای دانشجویان است.
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶
کد مطلب : 72342
رئیس‌جمهور علاقه‌ای به شنیدن مطالبات و خواسته‌های دانشجویان ندارد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری فارس، سجاد رئوفی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران، با اشاره به حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، گفت: بعد از گذشت چند هفته انتظار برای حضور آقای رئیس جمهور در دانشگاه تهران و به دست آوردن فرصتی برای رساندن مطالبات بر حق دانشجویان به گوش وی بالاخره مطلع شدیم که یک شنبه ایشان به دانشگاه تهران تشریف خواهند آورد.

وی ادامه داد: خبر تاسف بار این است که آقای رئیس جمهور مثل اینکه علاقه ای به شنیدن مطالبات و خواسته های دانشجویان که موذنین جامعه هستند، ندارند و با درست کردن شرایطی خفقان گونه به دنبال خفه کردن صدای دانشجویان هستند.

رئوفی تصریح کرد: آقای رئیس جمهور باید بداند که دانشگاه، پادگان نیست و باید مطالبات دانشجویان را بشنود و از سخنرانی های شعارگونه و تکراری و یک طرفه برحذر باشد.