داخلی     خبر     انديشه
منتشر شد؛
شماره 232 ماهنامه قرآنی، ادبی و هنری باران
  دویست و سی و دومین شماره ماهنامه قرآنی، ادبی و هنری باران ویژه نوجوانان منبشر شد.
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۷
کد مطلب : 62424
شماره 232 ماهنامه قرآنی، ادبی و هنری باران
به گزارش خبرنگار آینده روشن، دویست و سی و دومین شماره ماهنامه قرآنی، ادبی و هنری باران ویژه نوجوانان آذر ماه ۹۳ به مدیر مسئولی احمد شرفخوانی از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه منتشر شد.

در این شماره از باران می خوانیم: «بوی باران»، «پیام باران»، «روز های باران»، «نور باران»، «آیات باران»، «مثل باران»، «احکام باران»، «داستان باران»، «راه باران»، «مشاور باران»، «نگاه باران»، «یادداشت باران»، «پند باران»، «ترانه باران»، «سلامت باران»، «ایستگاه باران»، «خاطره باران»، «علم باران»، «موعود باران»، «گفتگوی باران»، «پلاک باران»، «آموزش باران»، «وقف باران»، «معنا باران»، «بصیرت باران»، «یادداشت باران»، «سرگرمی باران»، «حرف های تو برای باران»، «جدول»، «اشتراک باران»، «قطره»، «شاپرک»، «قاصدک»، «قصه ی قطره»، «شبنم».

در بخش «تقویم ها رنگ مشکی به خود گرفته اند» آمده است که می خوانیم: در تکاپوی آماده کردن پذیرایی از مهمانان اربعین بودند. جلوی در مغازه ی محله، میزی بود و مقوایی که رویش با خط درشت نوشته شده بود، صلوات بفرستید. قوری بزرگ مسی و یک عالمه لیوان. بخار داغی که از روی لیوان ها بلند می شد و صدای زمزمه ی مردمی که بعد از نوشیدن چای، صلوات می فرستادند فضا را عطرآگین می کرد. چای داغ را داخل لیوان ها می ریخت و به این فکر می کرد که چرا برای هیچ یک از امامان اربعینی وجود ندارد؟ مگر آن ها چه تفاوتی با سیدالشهداء دارند؟ آیا برای شما هم پیش آمده که از خود بپرسید چرا برای حضرت سیدالشهداء (ع) اربعینی هست و برای دیگر امامان که آن ها نیز به شهادت رسیده اند مراسم اربعینی نداریم؟

دویست و سی و دومین شماره ماهنامه قرآنی، ادبی و هنری باران ویژه نوجوانان آذر ماه ۹۳ در 60 صفحه به مدیر مسئولی احمد شرفخوانی از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه منتشر شد.142