داخلی     خبر     ::پژوهشکده مهدویت::
در جامعه الزهراء(س)؛
دومین پیش‌نشست پانزدهمین همایش دکترین مهدویت برگزار می‌‌شود
  آینده روشن ــ دومین پیش‌نشست همایش بین‌المللی دکترین مهدویت چهارشنبه هشتم اسفند در پژوهشگاه حضرت معصومه(س) الزهراء(س) برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳
کد مطلب : 75934
دومین پیش‌نشست پانزدهمین همایش دکترین مهدویت برگزار می‌‌شود
به گزارش آینده روشن به نقل از روابط عمومی جامعه الزهرا(س) این پیش‌نشست در قالب سه کمیسیون «چالش مسئولیت‌گریزی»، «چالش یأس و ناامیدی» و «چالش گرایش به مدعیان دروغین مهدویت» تشکیل می‌شود که در هر یک از این کمیسیون‌ها، چند نفر از شرکت‌کنندگان این همایش به ارائه مقالات خود می‌پردازند.

این کمیسیون‌ها روز چهارشنبه، ۸ اسفند، ساعت ۱۱ تا ۱۲ به صورت همزمان در آموزشگاه امام رضا(علیه‌السلام) برگزار می‌شود.

در کمیسیون «چالش مسئولیت‌گریزی»، اکرم قربانی قمی، ربابه محمدبيگي ‌و نیره‌سادات اسماعیلی طبا و همچنین خانم فهیمی با حضور استاد بالادستیان و دبیری خانم مجاهدی در سالن جلسات طبقه سوم ساختمان شهید بهشتی به ارائه مقالات خود می پردازند.

کمیسیون «چالش یأس و ناامیدی» با حضور استاد نصوری و دبیری خانم ‌موسی‌کاظمی و ارائه مقالات توسط مریم فقیهی، فاطمه سادات شمس الدین، زینب سادات باستان و فاطمه حسینی کاشانی در سالن جلسات طبقه دوم ساختمان شهید بهشتی برگزار می‌شود.

«چالش گرایش به مدعیان دروغی مهدویت» عنوان سومین کمیسیون است که با حضور حیدری چراتی و دبیری خانم یوسفی برگزار می‌شود و اکرم عسگری، زهره سعید زاده، راضیه حسنلو و زهرا رزمی در سالن دفاعیه طبقه سوم ساختمان شهید قدوسی به ارائه مقالات خود می پردازند.

همایش بین‌المللی دکترین مهدویت از سوی مؤسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) و مرکز تخصصی موعود حوزه علمیه قم و با همکاری و مشارکت نهادهای علمی حوزوی از جمله جامعةالزهرا(علیهاالسلام) برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود، زمان برگزاری این همایش، فروردین سال ۹۸ مصادف با ماه شعبان ۱۴۴۰ است.

انتهای پیام/ 141