داخلی     خبر     بین الملل
شکایت لبنان علیه رژیم صهیونیستی به شورای امنیت
  سفیر لبنان در سازمان ملل نامه‌ای را به شورای امنیت سازمان ملل ارسال و رژیم صهیونیستی را به هک شبکه تلفن این کشور متهم کرد.
Share/Save/Bookmark
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰
کد مطلب : 74575
شکایت لبنان علیه رژیم صهیونیستی به شورای امنیت
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری رسا، «امل مدللی» سفیر لبنان در سازمان ملل گفت که رژیم صهیونیستی برای هشدار به ساکنان جنوب لبنان درباره تهدید از سوی اقدامات حزب الله در حفر تونل‌هایی در مرز با سرزمین های اشغالی شبکه تلفن لبنان را هک کرده است.

وی ادامه داد: لبنان کمپین سیاسی و دیپلماتیک رژیم صهیونیستی را محکوم کرد؛ چون دولت لبنان می‌ترسد که این پیش مقدمه‌ای برای انجام حملات بعدی باشد.

رژیم صهیونیستی شبکه‌های مخابراتی لبنان را هک کرده و به ساکنان روستای کفرکلا هشدار داده که برای تخریب تونل‌های هم مرز با اسرائیل مناطقی از لبنان را بمباران می‌کند.

در ادامه این نامه همچنین آمده است: این کمپین در کنار تعدادی از اقدامات جدی آغاز شده که یکی از مهمترین آنها این است که تل آویو اخیرا شبکه تلفن لبنان را هک کرده و پیام‌هایی ضبط شده را برای ساکنان جنوب کفرکلا ارسال کرده و به آنها درباره بمباران بخش‌هایی از لبنان برای تخریب تونل‌های منسوب به حزب الله هشدار داده و به آنها گفته که ممکن است جانشان در معرض خطر باشد.

به گفته این سفیر، چنین اقداماتی از سوی رژیم صهیونیستی نقض تمامیت ارضی لبنان است.

وی همچنین از شورای امنیت سازمان مل خواست تا اقدامات لازم را برای مقابله با این کمپین نظام‌مند از سوی رژیم صهیونیستی و تداوم نقض تمامیت ارضی لبنان انجام دهد.

تل آویو، حزب الله را به حفر "تونل‌های هجومی" در سمت رژیم صهیونیستی برای هدف قرار دادن غیرنظامیان این رژیم متهم کرده است.