داخلی     خبر     انديشه
مرکز مدیریت حوزه های علمیه:
عاملان جنایت میرزا اولنگ افغانستان مجازات شوند/ دولت جمهوری اسلامی اقدام عاجل کند
  مرکز مدیریت حوزه های علمیه در پی حادثه تروریستی منطقه شیعه نشین میرزا اولنگ افغانستان دربیانیه ای تصریح کرد: دولت جمهوری اسلامی برای تقاضای مجازات عاملان این جنایت از دولت افغانستان اقدام عاجل نماید.
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۹
کد مطلب : 66989
عاملان جنایت میرزا اولنگ افغانستان مجازات شوند/ دولت جمهوری اسلامی اقدام عاجل کند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن متن بیانیه محکومیت و تسلیت مرکز مدیریت حوزه های علمیه در پی حادثه تروریستی منطقه شیعه نشین میرزا اولنگ افغانستان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
حادثه خونین و غمبار کشتار زنان و مردان بی دفاع و اسارت تعدادی از آنان در منطقه شیعه نشین میرزا اولنگ افغانستان بار دیگر نقاب از چهره زشت نفاق و تزویر جنایت پیشه گان استکبار جهانی، تروریستهای بدطینت تکفیری برداشت و مدعیان دروغین حقوق بشر و امنیت آمریکایی را بیش از پیش رسوا ساخت.
مرکز مدیریت حوزه های علمیه با عرض تسلیت و تعزیت این واقعه تلخ به ساحت قدسی حضرت ولیعصر(عج) و عموم مسلمانان و شیعیان، این جنایت تروریستی را محکوم نموده از عموم ملتهای مسلمان می خواهد تا با حفظ صفوف متحد مثل همیشه بیدار و استوار در میدانهای جهاد حضور داشته و با تکفیر و گمراهی مبارزه کنند.
و از دولت جمهوری اسلامی نیز انتظار دارد در اتخاذ موضع فعال و موثر کوشا بوده نسبت به کمک و مساعدت به بازماندگان و تقاضای مجازات عاملان این جنایت از دولت افغانستان اقدام عاجل نماید.


مرکز مدیریت حوزه های علمیه