داخلی     خبر     سیاست
افتخاری: برخورد با مفاسد در اعتماد جامعه تاثیرگذار است
  یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از راهکارهای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی حاکم برجامعه برخورد با مفسدین است. تعلل در برخورد با مفسدین روح بی‌اعتمادی را بر جامعه می‌دمد.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
کد مطلب : 70623
افتخاری: برخورد با مفاسد در اعتماد جامعه تاثیرگذار است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام محمدمهدی افتخاری با اشاره به ضرورت برخورد با مفاسد اقتصادی، بیان کرد: مبارزه با فساد یک امر ضروری است. اگر در شرایط کنونی با فساد مبارزه نشود چه زمانی باید این اتفاق بیفتد.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به بی‌اعتمادی که در جامعه حاکم است و مردم درگیر مشکلات معیشتی و اقتصادی هستند، یکی ازراه‌حل‌های موجود معرفی مفسدان و مردم است. باید مفسدان به خصوص در بخش اقتصادی در عرصه ظهور قرار گیرند و همه شاهد مبارزه قاطعانه با آنها باشند.

نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برخورد با مفاسد در روح اعتماد مردم تاثیرگذار است. مردم باید بدانند که خلافکار و فاسد در کشور امنیت ندارد. برگزاری دادگاه‌ها به صورت علنی به دستگاه قضا بر می‌گردد. گاهی ما فکر می‌کنیم اگر بعضی از مطالبات را به صورت علنی مطرح کنیم مشکلات حل می‌شود. در حالی که شاید تبعات بدتری را به دنبال داشته باشد.

افتخاری در ادامه تصریح کرد: زمانی که با یک دزد برخورد نشود او فکر می‌کند می‌تواند به راحتی به کار خود ادامه دهد و حتی بقیه را به این امر دعوت می‌کند. برخورد قاطع با مفسدان با آنها یادآوری می‌کند که موازین و قوانین در کشور وجود دارد و به سادگی نمی‌توان هر کاری را انجام داد.