داخلی     خبر     انديشه
آیت ‌الله ناصری یزدی: خاطرات شهدا چاپ و به نسل جوان منتقل شود
  نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه خاطرات شهدا چاپ و به نسل جوان منتقل شود گفت: شهدا از ارزش و اعتبار ویژه‌ای برخوردار و ایثارگری هایی که این عزیزان انجام دادند، هیچگاه از ذهن ملت ایران پاک نخواهد شد.
Share/Save/Bookmark
شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۸
کد مطلب : 75691
آیت ‌الله ناصری یزدی: خاطرات شهدا چاپ و به نسل جوان منتقل شود
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه» از یزد، آیت ‌الله محمد رضا ناصری یزدی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با حضور در منزل خانواده های سردار شهید محمد رفیع رفیعیان و شهیدان جلیلی، با خانواده این شهدای دوران دفاع مقدس دیدار کرد.

رئیس شورای حوزه علمیه یزد با بیان اینکه خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند گفت: همه ما باید همیشه قدردان آنها باشیم و به خدمت برای آنها افتخار کنیم.

وی بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه تاکید کرد و ادامه داد: شهدا از ارزش و اعتبار ویژه‌ای برخوردار و ایثارگری هایی که این عزیزان انجام دادند، هیچگاه از ذهن ملت ایران پاک نخواهد شد.

آیت ‌الله ناصری یزدی اضافه کرد: شهیدان عاشق امام (ره) و مجذوب تفکرات الهی ایشان بودند و به همین دلیل برای دفاع از آرمان‌های امام و انقلاب مردانه پا به میدان نبرد گذاشته و برای حفظ کشور با جان و دل مبارزه کردند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد چاپ خاطرات شهدای والامقام را خواستار شد و اظهار داشت: این خاطرات باید چاپ شود و به نسل جوان منتقل شود تا آنها نیز از این ایثارگری ها با خبر و آگاه شوند.

رئیس شورای حوزه علمیه یزد با اشاره به اینکه خدمت به خاندان مکرم شهدا و ایثارگران افتخاری است که نصیب ما شده و ما باید قدر این موهبت را بدانیم اظهار داشت: شهدا در راه سعادتمندی با خدای خود معامله کردند و قطعاً از این معامله راضی و خشنود هستند و به امید آن که ما و همه خدمت‌گزاران خانواده معظم شهدا مورد شفاعت شهدای والامقام قرار گیریم.