داخلی     خبر     انديشه
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب:
کسی که فکر مهدویت دارد باید روحیه جهادی داشته باشد
  آینده روشن- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب گفت: انشاالله انقلاب اسلامی ما به حکومت جهانی حضرت ولی عصر(عج) متصل و جهان پر از عدل و داد خواهدشد.
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۶
کد مطلب : 76169
کسی که فکر مهدویت دارد باید روحیه جهادی داشته باشد
به گزارش آینده روشن حجت الاسلام محمد حسین رهنمای مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب در جمع دانشجویان دانشگاه پیام نور میناب ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) گفت: کسی که فکر مهدویت دارد باید روحیه جهادی داشته باشد.

وی اظهار داشت: امروز ما وظیفه داریم جهادی وار عمل کنیم و در کمک رسانی و دستگیری از مستمندان و بی نیازان بکوشیم زیرا اگر چنین کنیم به شایستگی های بزرگ دست پیدا کرده ایم و امام زمان (عج) از ما راضی خواهد بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب با بیان اینکه بعضی ها از طولانی شدن غیبت اما زمان (عج) به شک و شبهه افتاده اند گفت: اگر به قرآن کریم مراجعه کنیم نمونه های زیادی در خصوص طولانی شدن عمر برخی پیامبران و دیگر خواص داریم و این موضوع برای خداوند متعال اگر اراده کند هیچ کاری ندارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از میناب حجت الاسلام رهنمای با بیان اینکه حکومت بزرگ مهدوی یاران بزرگ می خواهد گفت: ما باید خود را برای حضور و پا در رکاب بودن با حضرت ولی عصر(عج) آماده کنیم و انشاالله ریشه ظلم و ستم را از جهان برخواهیم چید.

محمد حسین رهنمای مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب گفت: امروز ما وظیفه داریم که پیرو مطلق ولایت فقیه باشیم و انشاالله انقلاب اسلامی ما به حکومت جهانی حضرت ولی عصر(عج) متصل و جهان پر از عدل و داد خواهد شد.