داخلی     خبر     انديشه
دومین پیش نشست کنفرانس بین‌المللی گردشگری و معنویت برگزار می شود
  دومین پیش نشست کنفرانس بین‌المللی گردشگری و معنویت با اهدافی همچون معرفت‌افزایی و تضمین معنویت سفر زائران در اماکن مقدس برگزار می شود.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۳
کد مطلب : 68762
دومین پیش نشست کنفرانس بین‌المللی گردشگری و معنویت برگزار می شود
دومین پیش نشست کنفرانس بین‌المللی گردشگری و معنویت برگزار می شود
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن  قاسم صبری با اشاره به برگزاری دومین پیش نشست کنفرانس بین‌المللی گردشگری و معنویت، اظهار کرد: این نشست شنبه، دوم تیرماه ساعت ۱۰ با تحت عنوان «مبانی روانشناسی و سلامت معنوی در گردشگری» در سالن جلسات ساختمان اداری مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.


وی با بیان اینکه ارگان‌ها و نهادهای خدمت‌گذار به زائران خارجی و غیرایرانی در این نشست حضور دارند، افزود: معرفت‌افزایی و تضمین معنویت سفر زائران در اماکن مقدس ازجمله اهداف برگزاری این کنفرانس به‌شمار می‌رود.


صبری با تاکید بر مشارکت سازمان‌های ذی‌ربط در برگزاری این کنفرانس، تصریح کرد: سازمان گردشگری، مجمع جهانی اهل‌بیت(علیهم السلام)، جامعه‌المرتضی(علیه السلام)، مجمع جهانی شیعه‌شناسی و امور بین‌الملل حرم مطهر در این راستا با مسجد مقدس جمکران همکاری دارند.

 
وی با اشاره به ارائه مقالات علمی متعدد در این نشست خاطرنشان کرد: سخن‌گوی اصلی این پیش‌نشست دکتر ایمانی خوشخو است و سومین کنفرانس بین‌المللی گردشگری و معنویت آبان‌ماه سال جاری حول محورهای مختلف در قم برگزار می‌شود.

 

پایان پیام/138