داخلی     خبر     انديشه
مهمترین و اصلی ترین وظیفه ملت ایران تبعیت از ولایت فقیه است
  حجت الاسلام والمسلمین مدرّسی با بیان اینکه ملت ایران امروزه سردمدار مبارزه با استکبار در جهان است گفت: مهمترین و اصلی ترین وظیفه ملت ایران تبعیت از ولایت فقیه است.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳
کد مطلب : 73270
مهمترین و اصلی ترین وظیفه ملت ایران تبعیت از ولایت فقیه است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه» از یزد، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد کاظم مدرسی، نائب رئیس شورای حوزه علمیه یزد در راهپیمایی ۱۳آبان یزد با اشاره به اینکه امروز ایران پرچمدار و علمدار مبارزه با استکبار است گفت: برخی فکر می‌کنند اگر با استکبار رابطه داشته باشیم به دستاوردهای علمی آنها میرسیم اما به خوبی دیدیم آنها نمی‌گذارند کشورهایی که تحت سلطه‌شان قرار دارند به علوم و تکنولوژی دست پیدا کنند.

سخنران ۱۳آبان در یزد با بیان اینکه امروز استکبار ستیزی برای مردم ما یک فرهنگ جا افتاده است گفت: ملت ایران چهل سال است به طبع از آموزه های امام راحل(ره) و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب فرهنگ استکبار ستیزی را برای خود به عنوان یک راهبرد روشن در نظر گرفته اند.

وی با تاکید بر اینکه امروز اگر ما به اطراف خود نگاه کنیم خواهیم دید کشور ایران در سایه فرهنگ استکبار ستیزی توانسته به اهداف بسیار بلندی دست یابد تصریح کرد: منافع استکبارستیزی امروز در کشور ما بی حد و حصر است و امروز ایران اسلامی ما در حوزه های داخلی و خارجی دارای استقلال سیاسی است.

حجت الاسلام والمسلمین مدرسی در ادامه خاطر نشان کرد: امروز ملت ایران به عنوان مردمی شناخته می شود که سردمدار مبارزه با استکبار در جهان است و وظایفی برعهده دارد که اولین آن این است که اتحاد و انسجام ملی که عامل اساسی پیروزی انقلاب اسلامی بود و هر زمان به عنوان یک راهبرد محسوب می شود را حفظ و تحکیم کنیم.

نائب رئیس شورای حوزه علمیه یزد دومین وظیفه ملت ایران را اعتماد به نفس عنوان کرد و افزود: اگر در جنگ هشت ساله دفاع مقدس پیروز شدیم و اگر پیشرفت های روز افزون علمی را به سرعت طی کردیم و می کنیم به واسطه ایستادن برپای خود و اعتماد نفس است.

سخنران ۱۳آبان در یزد نگاه به درون و تقویت نیروی های نظامی و اقتصادی، توجه به مدیریت جهادی، انقلابی و جوان، افزایش قدرت خرید مردم و حفظ ارزش پول ملی از دیگر وظایفی مهم مردم و مسئولان برشمرد و گفت: مهمترین و اصلی ترین وظیفه همه آحاد ملت و مسئولان حرکت همراه و همگان با موتور محرک انقلاب اسلامی یعنی ولایت فقیه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای است.