نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » سیاست

مراجع تقلید در دیدار نمايندگان وزير كشور و رئیس شوراي امنيت تاکید کردند:

لزوم اهتمام جدي مسئولان به پيگيري و تحقق مطالبات و دغدغه هاي معيشتي و اقتصادي مردم

۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰:۳۶

نمايندگان وزير كشور و رئیس شوراي امنيت كشور امروز با حضور در قم، با مراجع تقلید و علما ديدار و گفت و گو كردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری«حوزه»،نمايندگان وزير كشور و رئیس شوراي امنيت كشور، امروز با حضور در قم، با حضرات آيات صافي گلپايگاني، نوري همداني، مكارم شيرازي، سبحاني و علوي گرگاني وحجت الاسلام و المسلمين شهرستاني ديدار و گفت و گو كردند.
بر اساس این گزارش: مراجع معظم تقليد در اين ديدارها، طي سخناني حفظ اتحاد و هوشياري ملت را نياز مبرم برهه كنوني براي عبور از موانع و بي اثر ساختن توطئه ها و دشمني ها بر ضد نظام اسلامي عنوان و بر لزوم اهتمام جدي مسئولان به پيگيري و تحقق مطالبات و دغدغه هاي معيشتي و اقتصادي مردم تأكيد كردند.
سيد حسين هاشمي قائم مقام وزير كشورنیز در اين ديدار ها به نمايندگي از سوي اعضا طي سخناني با ارائه گزارشي از وضعيت حوادث و اتفاقات اخير كشور، اظهار كرد: اين حوادث و ناآرامي ها به شكل بسيار مطلوبي توسط ناجا و دستگاه ها و نهادهاي مسؤل، مديريت گرديد و اكنون آرامش كامل در كشور برقرار شده است.
وي با اشاره به طرح شعارهاي ساختارشكنانه و هتك حرمت به مقدسات ملت از سوي عده اي قليل در حوادث اخير با سوء استفاده از مطالبات به حق مردم، تصريح كرد: دولت خود را موظف به برطرف كردن مشكلات و خواسته هاي قانوني و به حق مردم مي داند و براي تحقق آن ها از هيچ كوششي دريغ نخواهد كرد.
قائم مقام وزير كشور با قدرداني از توصيه هاي علما و مراجع معظم تقليد در آرام سازي جو عمومي كشور، همگرايي، وحدت و انسجام ملي را نياز اصلي كشور عنوان و خاطرنشان كرد: اميدواريم در پرتو همكاري، همدلي و همصدايي بيش از پيش ملت با مسؤلان، مشكلات كشور مرتفع شده و نظام در مسير توسعه و بالندگي قرار گيرد.