داخلی     خبر     ::پژوهشکده مهدویت::
اولین نشست تخصصی جشنواره ملی «مهدویت» برگزار می‎شود
  اولین نشست از سلسله نشست‌های جشنواره مهدویت با موضوع آسیب‌شناسی باورمندی به مهدویت، ۱۲ تیر با حضور محمد حیدری، رئیس جهاددانشگاهی استان قم و جعفری، معاون مرکز تخصصی موعود(عج) در موسسه آینده روشن برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵
کد مطلب : 68807
اولین نشست تخصصی جشنواره ملی «مهدویت» برگزار می‎شود
اولین نشست تخصصی جشنواره ملی «مهدویت» برگزار می‎شود
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن اولین جشنواره ملی مهدویت به همت جهاددانشگاهی واحد استان قم و با مشارکت نهادهای مختلف حوزوی و دانشگاهی و اجرایی و فرهنگی، کار خود را آغاز کرده است.

این جشنواره از بخش‌های مختلف علمی پژوهشی و فرهنگی و ادبی و هنری تشکیل شده است و در بخش پژوهشی، موضوع خاصی با عنوان مهمترین چالش‌های باورمندی مهدوی و مهدی باوری(عج) تشکیل شده است.

به منظور ایجاد یک موج علمی و فرهنگی و همچنین به کار گیری تمام ظرفیت‌ها در توسعه و ترویج مهدویت و پاسخ به شبهاتی که امروز از سوی دشمنان و معاندین و... مطرح می‌شود، سلسله نشست‌هایی در این خصوص تعریف شده است.

قرار است که سلسله نشست‌های مهدویت با موضوع اصلی جشنواره به شکل مستمر و با مشارکت دستگاه‌ها و نهادهای مختلف حوزوی و دانشجویی و ملی در قالب‌های مختلف برگزار شود و سعی می‌شود که در این نشست ها به مباحث چالشی و کاربردی در این حوزه پرداخته شود.

در این راستا اولین نشست از سلسله نشست‌های جشنواره مهدویت با موضوع آسیب‌شناسی باورمندی به مهدویت سه‌شنبه، ۱۲تیرماه ساعت ۱۰:۳۰ با حضور دکتر محمد حیدری، رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم و دکتر صابر جعفری معاون مرکز تخصصی موعود(عج) در موسسه آینده روشن برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ 138