داخلی     خبر     سیاست
معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت:
برگزاری دوره‌های مهدویت در سراسر کشور همچنان ادامه دارد
  معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت از ضبط برنامه‌های ویژه مهدویت در شبکه‌های استانی کشور خبر داد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
شنبه ۱۵ تير ۱۳۸۷ ساعت ۱۷:۵۱
کد مطلب : 23491
برگزاری دوره‌های مهدویت در سراسر کشور همچنان ادامه دارد
حجت الاسلام و المسلمین نصوری در گفت‌وگو با خبرنگار آینده روشن در خصوص برنامه‌های در حال اجرای این بنیاد در عرصه آموزش مباحث مهدویت گفت: برگزاری دوره تربیت مربی در اصفهان، شهرضا، خرم آباد و کرمانشاه از جمله اقدامات اخیر بنیاد مهدویت در عرصه آموزش مبانی مربی گری مهدویت در کشور بوده است.

وی در ادامه به برگزاری دوره آموزشی تکمیلی معارف مهدویت در تهران اشاره و تصریح کرد: این برنامه در قالب دو دوره مقدماتی و تکمیلی در تهران ویژه مهدی پژوهان ساماندهی شده است. یک دوره تکمیلی نیز در شهریار برگزار خواهد شد.

نصوری خاطرنشان کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی مهدویت در 5 شهر استان کرمان از برنامه‌های دیگر این بنیاد خواهد بود. ضمنا دانشگاه علوم پزشکی قم نیز دوره کارگاهی معارف مهدویت را ویژه خواهران و برادران با همکاری بنیاد مهدویت برگزار خواهد نمود.

معاون تبلیغ و ارتباطات بنیاد مهدویت اضافه کرد: یکی دیگر از برنامه‌های اخیر این بنیاد، ضبط برنامه مهدوی در شبکه‌های استانی قزوین، لرستان و ایلام بوده است.

وی در پایان به برگزاری 4 مرحله اردوی دانش آموزی مهدوی به رامسر اشاره کرد و گفت: در این اردو دو مرحله خواهران و برادران مقاطع راهنمایی و دبیرستان قم به اردوی رامسر اعزام می‌شوند و به همراه کارشناس بنیاد مهدویت در جریان آموزه‌های مهدوی قرار گیرند.