داخلی     خبر     انديشه
انتشار شماره 96 ماهنامه «موعود»
  شماره 96 ماهنامه فرهنگی، اعتقادی، اجتماعی موعود با سرفصل ویژه «انقلاب اسلامی نویدبخش ظهور» منتشر شد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۷ ساعت ۱۵:۱۹
کد مطلب : 27721
انتشار شماره  96 ماهنامه «موعود»

به گزارش آینده روشن، مطالب این شماره ماهنامه «موعود» در پنج بخش تدوین یافته است.

در بخش مقالات، «تیموتی فرنیش در ایران چه کرد و برای چه آمد» از اسماعیل شفیعی سروستانی، «گرایش‌های دینی در سینمای امروز دنیا» از سعید مستغاثی، «روزشمار سال ظهور» از محمود مطهری‌نیا، «ظهور برای اقامه دین» از محسن قنبریان و «آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات» از خلیل منتظر قائم، آمده است.

«امام خمینی(ره) و مدعیان دروغین ارتباط با امام زمان(عج)» از عبدالحسین ترکی، «بداء» از رضا برنجکار، «نخستین جرعه‌ها» از جعفر ناصری دولت‌آبادی، «درآمدی بر تربیت نسل منتظر (قسمت چهارم)» از علی‌محمد رفیعی محمدی و «طب مزاجی یا مولکولی» از مرحوم سیدعبدالله خلیلی نیز در همین شماره نگارش یافته است.

در بخش ترجمه این شماره «استراتژی دشمنان در جنگ علیه امام مهدی(عج)» از مجتبی الساده و در گفتگو و میزگرد، «ضرورت ظهور برای تحقق هدف خلقت» از حجت الاسلام مرتضی جوادی آمده است.

«میهمان ماه» از حسین اسرافیلی و اشعاری از شاعران از جمله «لحظه عظیم صعود» از مرحوم قیصر امین‌پور، «پیری به سیمای سحر» از محمد خلیل جمالی، «بیداری» از طاهره صفارزاده، «خورشید قیام» از قادر طهماسبی، «دیوار شب شکافت» از سپیده کاشانی و «آزادی جاوید» از عباس خو‌ش عمل، مطالب بخش شعر و ادب این شماره هستند.

از دیگر مطالب این شماره می‌توان به از میان خبرها با اخباری چون فعالیت 666 سایت شیطان پرستی، دلفین صهیونیست‌ها در آب‌های خلیج فارس، ایران امپراطوری در حال ظهور، آشنایی با فعالیت‌های فرقه انحرافی بهاییت، تورات باستانی عراق ربوده شد و خشنودی خاخام‌های صهیونیست از کشتار یهودیان غزه، اشاره نمود.

انقلاب اسلامی نویدبخش ظهور، دخترک و جعبه طلایی، حکایت دیدار و نور هدایت: معرفی کتاب سیدالشهداء(ع) از آیت‌الله شهید دستغیب مطالب دیگری هستند که موعود منتشر کرده است.

شماره 96 ماهنامه موعود ویژه بهمن 87 با مدیرمسئولی و سردبیری اسماعیل شفیعی سروستانی در 64 صفحه و با قیمت هر جلد 6500 ریال انتشار یافته است.