داخلی     خبر     بین الملل
عضو ارشد جهاد اسلامی فلسطین:
مقاومت در برابر جنایت‌های صهیونیست‌ها دست روی دست نمی‌گذارد
  احمد مدلل عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: دشمن اشغالگر هرگز نخواهد توانست اراده ملت ما و مقاومت قهرمان را سست کند.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۷
کد مطلب : 68907
مقاومت در برابر جنایت‌های صهیونیست‌ها دست روی دست نمی‌گذارد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آسنده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه»، احمد مدلل عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: دشمن اشغالگر هرگز نخواهد توانست اراد ملت ما و مقاومت قهرمان آن را سست کند.

دشمن اسرائیلی در برابر پایداری و ثبات مقاومت شکست خورده است
مدلل به مناسبت چهارمین سالگرد جنگ "بنیان مرصوص" گفت: دشمن اسرائیلی با تمام جنایت هایی که مرتکب شد، نتوانست اهداف خود را در برابر پایداری ملت ما و ثبات مقاومت در میدان تحقق بخشد.
وی به اظهارات اخیر وزیر رژیم اسرائیل اشاره کرد و گفت: این اظهارات نشانگر ناتوانی ارتش اشغالگر در پیشروی زمینی در نوار غزه است.
عضو ارشد جهاد اسلامی تصریح کرد: گردان های قدس و جناح های مقاومت توانستند در جنگ "بنیان مرصوص" تل آویو و شهر های اشغالی دیگر را با بیش از ۱۳۵ موشک هدف قرار دهند.
وی ادامه داد: جنگ "بنیان مرصوص" مرحله جدیدی را در مقاومت به وجود آورد و موجب نگرانی اشغالگران در خصوص موجودیت خود شد و رژیم اسرائیل دانست که مقاومت در برابر جنایت های آنان دست روی دست نمی گذارد.

مقاومت توانست معادله جدیدی از رعب و بازداندگی را در قبال اشغالگران بسازد
مدلل اشاره کرد: مقاومت با اقتدار توانست معادله جدیدی از رعب و بازداندگی را در قبال اشغالگران بسازد و دشمن نخواهد توانست این قاعده را تغییر دهد که در آن صورت مقاومت در کمین خواهد بود.
وی افزود: جنگ "بنیان مرصوص" آغاز گر یک جنگ مستمر با دشمن اسرائیل بود که تا آزادی فلسطین از دریا تا رودخانه و تحقق اهداف ملت ما در آزادی و بازگشت، متوقف نخواهد شد.

راهپیمایی بازگشت دلیلی بر سر زندگی و قدرت ملت فلسطین است
عضو مقاومت فلسطین تصریح کرد: این جنگ از طریق اتاق عملیات مشترک که از سوی جناح های مقاومت تأسیس شد، موجب وحدت خونی فلسطین و وحدت سرنوشت آنان شد و اینکه دشمن ما واحد است که تمامی فلسطین را مورد هدف قرار می دهد.
وی در پایان گفت: بعد از گذشت چهار سال از آن جنگ و با وجود تمام درد ها و رنج ها، ملت با اراده قوی و با پافشاری بر حرکت در راه مبارزه با توطئه هایی که مسئله مقدس آن را هدف قرار داده است، راهپیمایی می کند و راهپیمایی بازگشت و شکستن محاصره بهترین دلیل برای سرزندگی و قدرت اراده ملت است.