داخلی     خبر     سیاست
در ۵ هزار شهر و روستای سراسر کشور؛
خروش تماشایی ملت انقلابی و ولایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن
  در طلیعه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، راهپیمایی دشمن شکن و تماشایی ۲۲ بهمن، با حضور مردم انقلابی، ولایی و همیشه در صحنه ایران اسلامی، در یک هزار شهرستان، شهر و بخش و همچنین ۴ هزار روستای کشور به طور همزمان برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۳
کد مطلب : 67647
خروش تماشایی ملت انقلابی و ولایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن، در طلیعه فجر چهلم انقلاب اسلامی، راهپیمایی دشمن شکن و تماشایی 22 بهمن، با حضور مردم انقلابی، ولایی و همیشه در صحنه ایران اسلامی، در یک هزار شهرستان، شهر و بخش و همچنین 4 هزار روستای کشور به طور همزمان برگزار شد.
در تهران نیز مردم سرافراز و عاشق انقلاب اسلامی و ولایت فقیه، از مسیرهای ده گانه با شور خاصی و با در دشت داشتن پلاکاردهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس» «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست»، و ... حرکت عظیم خود را به سمت میدان آزادی آغاز کردند تا در مراسم رسمی یوم‌الله 22 بهمن، در میدان آزادی، با سخنرانی رئیس‌جمهور شرکت کنند.
امروز پیر و جوان و زن و مرد با هر فکر و سلیقه ای آمده اند تا به دنیا بگویند که در صیانت از انقلاب اسلامی و دفاع از ولایت فقیه و نظام اسلامی تا پای جان ایستاده اند و بنا به فرموده حضرت روح الله(ره) و امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان، «آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند».
بیش از ۶ هزار خبرنگار، عکاس و تصویربردار داخلی و خارجی، حماسه آفرینی ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی را به سراسر جهان مخابره می کنند.