داخلی     خبر     انديشه
از سوی انتشارات مسجد جمکران؛
انتشار کتاب «شوق مهدی» همزمان با دهه ولایت
  کتاب «شوق مهدی» تضمینی از غزلیات لسان الغیب حافظ شیرازی است که توسط ملامحسن فیض کاشانی در مدح حضرت مهدی موعود(ع) سروده شده و به تازگی از سوی انتشارات مسجد جمکران منتشر شد.
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۱
کد مطلب : 62228
انتشار کتاب «شوق مهدی» همزمان با دهه ولایت
به گزارش آینده روشن، انتشارات مسجد جمکران همزمان با فرارسیدن دهه امامت و و ولایت کتاب "شوق مهدی" را منتشر کرد. این کتاب جدیدترین اثر انتشارات مسجد مقدس جمکران است که با همکاری مدیریت فرهنگی و هنری بنیاد شهید منتشر شده است.

بنابرگزارش روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، کتاب "شوق مهدی" تضمینی از غزلیات لسان الغیب حافظ شیرازی است که توسط عارف فرزانه ملامحسن فیض کاشانی در مدح حضرت مهدی موعود(عج) سروده شده است و در طبعی بسیار نفیس و با مقدمه ای زیبا ازسوی واحد تدوین انتشارات جمکران با خط استاد ناصر نوروزی منش و در قطع وزیری با کاغذ گلاسه تذهیب شده و به صورت ویژه دراختیار علاقه مندان به آثار شعری پیرامون حضرت بقیه الله(ع) عرضه می شود.

شایان ذکر است، نمازگزاران مسجد مقدس جمکران می توانند این اثر نفیس را با تخفیف ویژه از فروشگاه های مستقر در صحن مسجد تهیه کنند و یا به صورت خرید تلفنی با شمار ه ۰۲۵۳۷۲۵۳۳۴۰ تماس بگیرند تا از چشمه زلال این اثر ارزشمند بهره مند شوند.