داخلی     خبر     سیاست
تلاش در جهت تحقق عدالت وظیفه کلیدی همه مسئولان است
  عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، تلاش در جهت تحقق عدالت و مقابله با تبعیض و بی عدالتی را وظیفه کلیدی همه مسئولان در نظام اسلامی دانست.
Share/Save/Bookmark
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۸
کد مطلب : 67908
تلاش در جهت تحقق عدالت وظیفه کلیدی همه مسئولان است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری«حوزه»، احمد امیرآبادی، طی سخنانی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم، با اشاره به مطلب فوق ابراز داشت: این که مقام معظم رهبری صراحتاً بیان می دارند که ما در زمینه تحقق عدالت در کشور عقب مانده ایم و باید از این بابت عذرخواهی کنیم، یعنی این که حجت بر همه مسئولان در خصوص تلاش برای جبران این عقب ماندگی تمام است.

وی با اشاره به این که توجه به مناطق محروم در شهرها یکی از مصادیق مهم تحقق عدالت است، گفت: همانطور که رهبر فرزانه انقلاب نیز در بیانات اخیرشان فرمودند، متاسفانه در کشور بی‌عدالتی و تبعیض‌‌هایی وجود دارد که باید در جهت رفع آن ها کوشید

امیرآبادی اضافه کرد: در این بین ، رسالت مجموعه مدیریت شهری این است که بکوشند با اتخاذ تدابیر و سیاست گذاری ها و مصوبات قانونی، زمینه تحقق عدالت در همه بخش های شهر را فراهم کنند و قطعاً در این خصوص نیز مجلس یاری گر پارلمان های شهری خواهد بود.

نماینده مردم قم در مجلس همچنین با تاکید بر این که کلیه هزینه های شهرداری باید در راستای خدمت بهتر و عادلانه تر به شهروندان مصرف شود، گفت: خوشبختانه در بودجه سال آینده شهرداری قم نسبت به تکمیل پروژه های عمرانی توجه ویژه ای شده و این کار ارزشمند بی شک در راستای کسب رضایت مندی مردم از مدیران شهری است.

وی افزود: شهرداری قم انصافاً در سال های اخیر گام های خوبی در مدیریت شهر و خدمت رسانی به مردم برداشته و نظم بهتری در امور شاهد هستیم که باید این روند با رفع نقاط ضعف و کاستی ها ، تداوم یابد.